Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van.
Írj a mailomra.
Sokan azt hiszik, hogy az ék tartja meg a lendkereket.
pedig a lófaszt.
Azt inkább a kúp.
Az ék csak azért van, hogy jól tedd fel a lendkereket.
Fúrószár, alátét bármi, ami kiadja.
Akár egy egyszerü lemez.
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.
Nem.
Bővebben? Hogy van ez? Egyáltalán hol van gyújtás a dt-n? :D Bár gondolom baloldalt, mert hogy oda mennek kábelek...

Ja és nem fogok bűvészkedni a lendkerékkel lehúzó, és más szerszámok nélkül. Most is kölcsön szerszámokkal dolgozok. Az itthoni kacatokkal nem nagyon szenvedek. Haveromtól hoztam KingTony kulcsokat, meg inbuszokat. Így azért kényelmesebb, mint a teszkó gazdaságos bilivassal. :D
Persze, tudom, hogy ha elmennék a DT-vel Japánba, akkor nem csak nekem volna újdonság a hely, hanem a mocinak is...
Hát akár az is :) Miért a keihin pwk karbikat, amiket ma 13k-ért megvehetsz újonnan, tán nem kínában nyomatják? :)
A Mikuni is olasz?
Hülye a kérdés. Már elnézést.
A szokásos tuningkellékekkel (karbonmintás tükör, sportgyertya, tuning légszűrő, felnicsík, szakértő beállítások) kb még a gyár álltal megadott teljesítményt sem szokták elérni az utca ifjú valentino rossijai.
Ha meg mindent szabad, szakértelem és pénz is van ,akkor meg a határ a csillagos ég az élettartam oltárán.

Legegyszerűbb ha TZR szettet varázsolsz rá és van stabil, megbízható 27 vagy mennyi lovad a dtben elérhető maximum 21 helyett.
Az nem japán, hanem olasz. Semmi japán nincs benne a nevén kívül. Ettől függetlenül tényleg lehúzót használj, nehogy legyen egy rossz lendkereked is.
Ha húsz másodperc után kezd visszaesni, szépen lassan, akkor az kevesel, szerintem falsolni fog.
Ádám, azt a féktisztítós dolgot megcsináltad már amit Gi mondott? Lehet hogy tényleg elszarta magát a baloldali főtengelyszimeringed.
Egy mini póni lehet belefér darálva, de ha kihozzuk nem biztos, hogy ló marad
tudom...
Sziasztok Tudja valaki ,hogy egy 125dtr mocibol mennyi pacit lehet kihozni maximum?
meg az elsőt is
az utolsó mondatot kifejted?
olyan retesz ami íves
Az igazából nem szükséges alkatrész, csak pozicionál.
Bármiből lehet csinálni.
Milyen híres kis település!
íves retesz a mi is? már elfelejtettem
Bodajkról való az autóm:)
bezony...
Te írtad nem olyan rég, hogy csak csomagban adtak nem túl olcsón, és van egy pár pluszba? Ugye?
csak szóltam, hogy van...
Hát ezeken a hsz.-eken most jót röhögtem!