Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fekete haju csajok :D
de az a video mekkora az üzenőfaladon a kiscsávó xD nah inkább feküdjünk le mert azért lesz vita hogy mi miket írkálunk xD
Hm egész jól hangzik... :D
Egyik havernak volt előbb kirakva féjjjszbukra egy videoklip, amiben egy fekete hajú csaj énekel a nyárról. Srác hozzáfűznivalója: "a nyárért, meg a fekete csajért még a rossz starblokkomat is odaadnám"...
velencei tó túrára még nem csinálod meg legurulsz vele oda jönnek a szakik xD megcsinálják mi meg addig elmegyünk csajozni meg sörözni :D meg Mumi meg Energy meg a fiatalabbak xD
Menni megy, csak valami az alapjárati rendszerével van. :S De mindegy, úgy még nem volt, hogy sehogy ne legyen! Détés Velence túráig jó lesz biztosan!
asziszem :D de nem csak beválalni kel hanem szeretni is :D xD amugy még mindig nemjó a dété ? XD
Huu hallod gumi nélkül is bevállalom...
xD szögesgumit a dt alá ;) majd csinálok két rend gumit és az egyiket elküldöm neked a Barbival csak a benzint kell fizetni :D xD íííjajjj este van már :D
Simsonnal én is sokat motoroztam télen. Na de fájnak is a térdeim. :S Meg ott max seb 60 km/h, és a szomszéd falukon túl nem mentem. Azért DT-vel nem indulnék el Velencei tóhoz... :D
Sőt télire szereznem kell egy Simsont is még. Van víz a tóban, valamivel fényezni kell a jeget. Na meg a szánkó elé se ártana valami, ami húzza!
a sok vadelmebeteg xD de azért inkább nyáron legyen ez a találka :D az ugy jobban tetszene... vasárnap meg még nem leszek beszámítható állapotban :D ugyhogy nekem nemjó meg anyagilag sem állok jól :S a nyárra kéne szervezni és akkor mindeki tudna fére rakni kis pénzt a tlaálkozóra ;)
Jah, néztem, hogy Kecsói vagy.
Jövő szezonban csinálhatnánk pár gurulást. Esetleg ezt a Velence dolgot is össze lehetne hozni. Szerintem ha többen vagyunk 1-1 megyéből, akkor nagyobb kedvel összegyűlik a banda.
Úgyis érettségizek --- lesz egy hónap szünetem, meg pénzem tankolni.
Ja meg addig talán sikerül is életre bírnom a DT-met...
Én személy szerint télen, nyáron, kánikulában, hóban, fagyban, esőben bárhol bármikor rajta lennék egy DT találkozón!
De akk nyárra rakj össze valami bokorugrót!

Nah én megyek csicsikálni mert nem holnap iskola..nem lazsálhatok mint EGYESEK! Na jocccakát!
-ady92-DT125R- , rics22

pont köztetek lakom xD
Ja,olyan is van itt.
meg itt van 5km-re az euroring is,akkor az örkényi quad pálya...mondom én,szervezni kéne ide valamit (van itt is fönt videó a pályáról)

Sőt,még egy szennyvíz telep is van

aki ismeri a Talajmarókat,az tudja milyen a terep erre felé (Ők is jártak már erre felé,szintén van itt pár videó)
Te vagy a legközelebb akkor borsodhoz majd lesz kivel mennem
Húha most nézem az adatlapod... Táborfalván van valami nem gyenge off-road csapat. Talán végig nyerték a Bács-Trophyt? (Is?)
Szabolcs megyéből nincs itt senki sem?
Hallod Vazze',nekem se bejövős...
Vazze én hozatok ide szerpentint,Vazze
Na de jövő nyáron csak összejön?

Nekem meg most jut eszembe,van itt a közelben 1dt-s...szóval már 2-en vagyunk!



(nemtudom mire,de ketten,nem egy,hanem kettő,a kettő az több mint az egy,pontossan eggyel )
Szabolcs megye,Nyíregyházátol 15 km-re
te merre felé laksz?
Zalai haverék mondták minden Simsonálison, mikor Zalából el Simsonoztak Lakitelekre, hogy a Dunáig motoroztak, onnantól meg történés nélkül mentek...
a szándék a fontos
Hát mi tavaly ilyenkor kezdtük el tervezni a mumival a velencei tós találkozot...és semmi nem lett belőle.
Na ez meredek volt.
Amiatt bunyózni, mert valaki nem tudja ék nélkül feltenni a lendkereket?