Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért? Mert több levegőt kap? Vagy ez hogy működik, mert már olvasgattam régebben is az ilyet...ha esetleg lenne egy kis időd meg kedved irogálni.
Meg fogod akasztani magas fordulaton....
Min 10-el nagyobb főfuvi kell!
Sok a fölös szar a détéken mi?
Amúgy most gondolkodom, hogy az nekem is benne lesz szerintem végig. De lehet és kiveszem megnézem... :D
Kimentem vele egy nagyon rövid körre de nem éreztem. Majd este vagy holnap kiviszem és megnézem, hogy változik e más is a hangon kívül, mindenesetre a hangon elég faszájosat dobott.
Így hagyod? :D De egy kicsit akkor kevesell nem?
Tapintásra érezhetően jobb, de a tűrhetőig sztem kell még neki legalább 200.
Na szét kaptam az egész légszűrőt. Azt a csövet egy az egyben ki lehet húzni. Gázra olyan mély doromboló hangja lett.
Képet tudnál róla küldeni? Akkor meglátom hogy jó-e.
Külön az elektronikát nem adom el róla, így ahogy van egybe bowdenestűl.. 6000 ft Azt viszont nem tudom ,hogy jó-e az lc2-re, annak még nem láttam a power vezérlőjét, hogy hogy néz ki.
Nekem yamaha dt 125 lc2esre kéne power vezérlő elektronika (nem motor hanem az elektronikás doboz ami a motorra megy). Láttam írtad hogy van neked, az vajon jó az lc2re?
Eladó Yamaha DT 125R alkatrészek.
féktárcsa javult valamit a pár km alatt?


Érdemes lenn megolajozni-petróleumozni vagy WD-40 ezni pl az összes bowdened!
jAA értem.
Igazából nem ezen van a hangsúly. Hanem most Mumi csinált meg nekem ezt azt, és próbálok önképző lenni és minden nap más szét szedni a gépen, hogy az utolsó csavarig képbe legyek, hogy mi hol miért és mit csinál.
De amugy asszem ki lehet bujtatni a müanyagból azt az egész gumi részt....kiveszed megpróbálod ha nem jó vissza rakod.
Nem tudom milyen lehet annak csönek a kialakitása...de ha kiszeded lehet több levegőt fog kapni és rá kell állítanod egy kicsit. Multkor leszedtem a légszűrő ház tetejét és alig akart meni mert tul sok levegőt kapott.
Nem valószínű sztem.
Szóval elvileg a szívásra nincs különösebb befolyással?
Nekem nincs ott cső csak a gumi belerakva a műanyagba...tehát le van vágva vagy nem tudom. :D De annak szerintem ott semmi szerepe nincs...
Ha az a cső nem lenne csak egy lyuk a helyén, ugyanúgy szívna rendesen?
Jaja ezt vágom. De ez "irányítja" valahogy a levegő útját? Minden légszűrőházban van hasonló?
Azon keresztül szívja a levegőt a motor a tetejében van benne ez a gumi!
hát jah jó lenne 1 magyar nyelvü service manual :D