Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan a km óra spirálom, hogy ami benne van bowden a házban túl rövid, és amikor összerakom jó, de 2 nap után a bowden lejjebb csúszik a házban, és fent nem ér hozzá a csatlakozóhoz, amit forgatnia kéne, vagy nemtom, és akk nem mér, de ha megmozgatom, vagy szétszedem és feljebb tolom, akk megint jó egy darabig
ezzel lehet valamit csinálni, vagy új bowden kell?:S
Á nincs. Csak azért kérdezném, mert venni szeretnék dt-t, csak nemtom hogy melyiket vegyem. Mert ha rámegy az 50-es henger a 80asra, akkor nincs gáz.
Rendőrségi ügy van?
Sziasztok! Gyári 80-as Dt-re rámegy az 50-es hengere?
Vagy ez esélytelen?
figyi egyszerübb ha fel mész a www.toldacuccod.hu ra ott meg majd látod kell hozzá az emailod meg az enyém:marinnyo@hotmail.com
nem regisztrálos csak felmész és ennyi ...:D kösszi előreis
nem tudom be másolni ide :D de vegyél fel msn re azt ott talán át megy sunnyblack@windowslive.com
a cimet ahonan le töltöttem meg nem találom
90 töl
dt125 R meg Tdr 125 van meg
heelo meg kösszöném ha valahagy megtudnám szerezni ezt tölled . elöre is kössz
annyit olvasgattam a minap erröl a karburálásrol hogy kiváncsi lettem és tegnap kipucoltam a karbit meg a hozzá valokat,restelem eddig nem tettem de most elöjött nekem is szerintem a hideg miatti különbség alacsony fordulaton mint ha le dadogna .Eddig -20 ba is meg plusz 40 is ugyan ugy ment de az az igazság nem kivehetö a fuvokákon a szám.de lehet elbasztam valamit mert rám sötétedett és má nem láttam
service manulalt? az van de német sajna de képek vannak benn az alkatrészekröl . :D :D
ha pl. rám gondolsz, akkor nekem pl. nagyon jó lett.
Mindig elfelejtem, ki generálozta a dt-t mostanában.
Ne haragudjon érte az illető
de jó lett?
lehet csináltatni/venni direkt erre a célra telókiemelőt amit oda betoldassz és egy 3-5cm vel magasabb lessz a segge. előre is létezik az első telóhoz valami toldás és így egy egész jó magas motort lehet csinálni belőle.
Hali keresek 125 dt használati illetve szerelési útmutatót,de sehol nem találok,megköszönném ha valaki tudna ebben segiteni.
Üdv. Márió
ja és igen az a tassi zsilipnél van
köszi a válaszokat valami lessz
új teló az kicsit sokba kerül nekem most
felspaniferezzük a hátadra
Azt én is feljebb tekertem...mert nem vagyok egy pehely könnyü ember meg nem szeretem ha rugozik! Tehát ha én ráülök akkor éppen hogy csak mozog. Még az elejével kéne vmit csinálni....valami másik rugó kéne bele.
na ezt lecsekkolom, mert jó lenne egy fokkal sportosabb hátsó.
van a középteló alján 2 db anya azaz egy anya és egy kontra anya. 30-vagy 32 es kulcs/ok kellenek hozzá:)
Jaaa! Amúgy spanom LC125 én ugy van megoldva, hogy rávan hegesztve a közpönti also részére egy kis kocka szerüség és azt fogatja be.
ez nem kutyacsontos!
Hogy keményítesz rajta?
kutyacsont?!