Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koma...nekem van,de csak 1 raklappal tudok eladni,az alatt nem


ha percenkét beteszed,szerinted előbb lesz?
Hívd ezt a számot! Szerintem neki van még.
30/2974846
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.
meg ha van helye az éknek tegyük bele :D ha agyják elkell fogadni xD
ez egyre jobb valamikor fussunk már össze és csináljunk egy elmék háborúját mekkora szócsata lenne már. Én Gi vel vagyok... ha tényleg nem balfasz az ember és odaáll és elkezdi nézni hogy mi hogy van simán meglehet csinálni, én is felteszek egy rakat kérdést hogy mit hogyan kell szétszedni összerakni, de egyszerűbb ha kimegyek és nekiállok. Ha nincs is rutinom akkor is rájövök elég sok dologra... Találékony lények vagyunk, és basszátok már meg de ezért van itt az ország meg az egész világ... nem lehet azt mondani hogy oké bocsi? tényleg igazad van... meg meglehetne kulturáltan is beszélni. lássátok át hogy mit ír le. Vannak akik tényleg érzik a motorszerelést vannak akik nem akik nem azok vigyék olyanhoz aki ért hozzá. Ennyi, vagy legalább ha nem is ért hozzá hallgassa meg a tanácsát. Meg nehogy már egy kibaszott éken akadjatok fel 3oldalon keresztül. Mindegy hogy ki, de valameikőtök még ha ki is akar állni az érve mellett akkor is inkább ne szóljon semmit hagyja a másikra. Én ezt megtanultam és azóta nem akarnak kirakni a suliból... És lehet mondani hogy Levi te menyire kurva okos és bölcs vagy.. -.-" igen tudom és nem fogok rá válaszolni semmit :D és ellehet gondolkodni ;)
gyűrű vicc volt.
így van,van aki feldobja,de ezt fórumra nagyon nem kéne írni...most írhatnák példákat,de aki tudja,hogy neki kell az ék,az nemfogja ék nélkül feltenni,aki meg igen,az úgy járt...

3. csoport a profik
Na, akkor elöször sem írtam hülyeséget, azzal, hogy nem kell.

Ja, azért gyűrűt tegyél, az tényleg kell
"nem kell az ék, csak segít."

ennyi,itt a fasza ember,mikor isszuk meg a sört?
aki nap mint nap csinálja,lehet hogy nem kell,de aki csak akkor robbantja le,ha már gond van,elég sok cumit okozhat,ha ék nélkül próbálja visszadobni..

SZERINTEM!
szia volt komplett blokkom, de azt egyben elvitték 45ér, az R-es volt, de, 45-50körül lehet tudok megint jó kompressziós blokkot, ha érdekel irj.
de érted..Mindjárt másképp hangzik, hogy nekem kell mert anélkül nem megy, de nem létszükséglet, minthogy hülyeség hogy nem kell ék.

Te sem vágod a kábeleket?Én sem.
ketten vagyunk..
Ezt a Hsz-t tekintsd tárgytalannak, idegből írtam

elnézést a sértegetésért.


faszán tudod értelmezi amit mások írnak ...
de nehogy azt mond már,hogy aki először rakja vissza,akár simsonra,akár dt-re, ék nélkül teszi fel?
itt legtöbb embernek ahogy olvastam,lehúzója sem volt.
Te ezt nyomod x ideje már,mondom,te vagy a faszagyerek,tudjuk nem kell erőfitogtatás,kész pont.
Nekem kell a rühes ék,strobóm nincs,sőt elektronikát se vágom annyira-Apuci tudja,fél napokig hivogattam a köcsög power miatt,Kösz mégegyszer -

Mr profinak ez biztosan bent van a kisujjában van
de figy..
nem kell az ék, csak segít.
Ez így korrekt neked is?

Én nem szeretek vitázni, hanem mindenkitől építő jellegü dolgokat várok.
Én pl. nem értek az elektronikához, semmit sem.
De ezt határozottan tudom.
Igazad van.
Csak ekkor nem azt kellene, hogy hülyeség amit ír xy, hanem azt, hogy hát ez igaz, de mezei maszek módszerekkel megvalósíthatatlan.
Ez a korrekt válasz.
És akkor talán gördülékenyebben mennének a dolgok.
Azért mert te erre képtelen vagy, nekem még megy.
Nem hiszem, hogy mert te nem tudod megcsinálni, hülyeség lenne.
Neee, ne nyalja ki már a mézesbödön micimackót.
Van aki segíteni akar, erre Te és társaid megmondják, hogy márpedig kell az ék, és hogy hülyeséget beszél más. 1.0-ás userként.
Nem fordítva.
Pl: golf 2
Igen megen nyertél......csak neked van strobid, sokaknak meg nincs....
Itt egyesek azzal is küzdenek, hogy hogy vegyék le, nemhogy hogy tegyék fel.....
Fogd már fel.....lehetsz te itt kurva okos....nem érted?
Igen, igazad van. Csak én olyan balf*sz vagyok néha, hogy mire a mondat végére érek már elfelejtetem, hogy mire válaszolom
De ha még mindig áll az ajánlatod, akkor nagyon hálás lennék
Legtöbb fúrótokmány is csak simán kúppal van felrakva a fúróra, esztergapadon a fúrószárak is kúposak. Mindegyik ék nélkül, aztán pedig nem jellemző hogy ezek elfordulnának :)


mert szerinted ide kik járnak?
gépész mérnökök?
itt most pontosan,hogy az van,amit írt is valaki,minek kell lenézni a "kisebbet" ?
én nekem kell az ék,ennyire balfasz vagyok,sajnálom
te profi vagy,tudjuk főnök
Pontosítanék, bordáskerék.
Eztete-e,ezt engedem el!

tudom,tudom ne is mondjátok,hülye vagyok oszt' kész
Elmondta, pozicionál.
De egyszer, mindenkorra letisztázhatnánk, ha írnál egy levelet a yamahának, én igérem lefordítom angolra és megkérdezzük őket, nekik erről mi a véleménye. Vagy nem tudom, más topikokból hívjak ide gépészmérnököket? Az megfelel? Vagy csak saját és ismerőseid véleménye a mérvadó?

Az ék az 1.0-ás usereknek való.
Elmondom személykocsiban is van olyan (fasz) megoldás, ahol a vezérműtárcsa nincs ékkel pozicionálva, csak oda van húzva. Durva nem? És ott kicsit több múlik, mint rics22 gyújtásánál :)
Minek magyarázzam el?
Azt mondtad lejössz hogy belőjem a gépet, azóta ide se tolod a képed, immáron 3 hónapja vagy mi....
Gondolom több levegőt adtál ezzel neki, vagy mi.....