Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bekéne majd ujitani vmi jobbat. :D ez nagyon pixeles
Csak szét kell érte cseszned az órádat...mert gyárilag hátul egész szépen össze van ragasztva. De ha már szétszetted sok mindent tudsz csinálni órán belül...pl km átálitás vagy vmi.
A számlapot én csináltam neki:D
Egy kis ügyesség, egy kis paint gyakorlat meg rátermettség egy fotópapír és végül kézügyesség a kivágáshoz
Szerintem a számlap
mit?
ilyen kell nekem is..Te csináltad?vagy hol lehet ilyet venni?
Nagy volt amúgy?

Ezt muszáj betennem! Igen...ettől gyorsabb lesz a motor! :D:D
Jaja ma találtunk újakat majd meglátod :DD
Atombunkerbe legközelebb bemegyünk motorral.
És én nem voltam ott.....
Nah majd jövöhéten... Azt az atom reaktoros bunkert madj mutassátok meg nekem is. De am tom, h hol hol van merre arra fele kerestünk még régen a fehérvári kilátót. Vannak arra fele még jó ösvények.
Hm fasza helyeken jártatok!
Sikerült
Igen nagyon!
Én augusztus elsején vettem 4300 km-rel, és most van benne 8900 asszem. De már jóval 9000 fölött lenne, ha menne...
Őőő ja...
Isteni áldásnak tartom az ilyet, mikor egy vasam sincs, és összefutok olyan haverral, aki máskor volt ilyen helyzetben, és meghívtam 1-2 italra. Most fordítva volt. Nem az a fekveokádásos téma volt, de azért a billentyűzetet nehéz kezelni.
Amúgy meg láttam ma egy szép supermoto DT-t.
szia!Egy kérdés!A 80 as dt az nagyon gyík a125-ös hez képest?
Kb, én is így gondoltam, köszi.
És milyen olajjal olajozzam be?
Nemtudom betenni a képeket
Mi is voltunk ma egy kört:
mosd ki benzinbe,ha esetleg elválik a ragasztásnál,akkor ragaszd meg pillanatragasztóval el sem fogod hinni úgy megragasztja szinte össze olvasztja a két szivacsfelületet.
Viccet félre téve : a srác olyan gyorsan ment , hogy a víz tetején átsuhant:)
tudod, Mi úri motorosok vagyunk....