Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fényképeidnél az utolsó nem a TASSi zsilipnél van?
ezt csak úgy nem lehet megemelni, mint pl a DTR-t. Gondolom egy másik hosszabb telóval meg lehet oldani. Esetleg, /én ezt csináltam/ érdemes keményítenni a középtelón, és így a súlyod alatt nem ül annyira össze.
Hogy lehet a 80-as lc2-es dt-t megemelni a központi telónál?
Szeretném hogy egy kicsit magasabb legyen.
Légyszi segítsen valaki aki ért hozzá!
annyira lenne szükségem még hogy mennyi fog van a kosáron és mennyi a főtengely végén lévő fogaskeréken
hali
Van valakinek 125ös dt kuplung kosara,5 rugós érdekelne!
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.
Tavaly volt pár ilyen bulim. Csak a kettő vegyítve. Mikor kellő képpen bekajáltam, meg be voltunk piálva, akkor go a discoba. Nehogymá' rajtam gazdagodjon meg a disco...
az másik buli lesz, TAVSSZAL BOGRÁCS GRILL VAD KEMPING PARTI TINNYE MELLET!
tudod mikor hagyom ott...ne b*ssza má' ki, hogy ne vigyem magammal mindenhova...egyébként meg kell bográcsolni egyet és a tűz körül rendesen beinni.
FAJA! a vége tetszik!, akkor dt találka 2 napos lesz, vannak zsír kempingek, gépek otthagy, oszt gó a velencei éjszakába
azé vigyázzatok túl sokan ne jöjjetek egy helyről egyszerre ,mert kicsit nagyobb gázt húztok és átrendeződnek a megyék
Hogy lehet a 80-as lc2-es dt-t megemelni a központi telónál?
Az olcsók közül aránylag jó. Nyilván nem egy Wössner vagy Prox.
az mennyire strapabíró?
nem volt használva, ha jól tom az a TKRJ vagy mi a szösz
milyen dugó van hozzá? Az még nem volt használva?
Szia, nem alapméretes már az tuti, ahogy néztem ehhez a dugóhoz nem lett furva, én igy vettem meg a motort bontásba h szét volt szedve a blokk, az illetőnek kellett a pénz, már nem volt ideje foglalkozni a motor összerakásával stb.. Előéletet nem tudok modani, de a henger-dugó meg lett nézve szakember által, ezért mondom h jó állapotú.
fel is van fúrva?
Szia, a henger jó állapotú, én dugóval,powerrel együtt 20ér adom, új dugó van hozzá.
Üdv:Márk
hi

Henger 125LCII milyen állapotban van és mennyiért adod?
azaz jó lenne valami dt-s összeröfenés .
Győrből a Balatonnak mentünk mi le. Az úgy 330km volt oda, meg vissza is annyi.
minek az ék? a lend kerékbetöréshez nem kell csak hülyülök
Jaja, ne offoljuk szét a DT fórumot, mert aztán beékelnek minket is...
Na jóéjt mindenkinek!