Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képeket megköszönném!
ha esetleg érdekel van egy raklap videóm meg képem a mociról
Nem nagyon "bántanak" ,egyik haver is ugyanilyennel járkál neki sincs semmi gondja a rendőrökkel.
Igen, de így a tied meg atomhangos mondjuk megismerem messziről csak a hangról , de sztem nagyon hangos lett neked!
nem tudtam mék gépről van szó!Rendőr állított meg már vele?Én is papír nélkül szeretném használni de ha megfognak nem egy két ezres meg joksi bevonás meg stb!
Én kiheréltem a gyári végdobomat! Meg nekem a végén benne se volt az a kis cső. A dobot elvágtam a motor eleje felöli végén. Középen egy perforált cső vagy hogy hivják körülötte pedig atomra tele volt gyapottal. Gyapot ki és hegesztettük össze. Hangossabb lett főleg rezó+membrán közbelépésénél. Valamint kicsit pörgösebb lett szerintem. De viszont kis fordulaton pl. városban aránylag halk. Valahol talán még képek is vannak. Ha nagyon érdekel akkor előkeresem.
De rálehet....csak ki kell ütni, az öntést.
Minden rajta a blokkon a helye, viszont sok a járulékos költség, amitől értelmét veszti....
Soroljam?
Rúgd inkább be oszt jóvan.....
125-öst a lányom berúgja....
Ja és 130ba adom!
Én 50es papírral használom a hengerbe nincs beleütve semmi hogy mennyi ccm. És nem egy "összemókolt szar" ahogy azt képeken is látod
Végdobot cseréld ki! Nem nagy ügy csinálni egyet. Szépen kigyapotozod, nem lesz vészesen nagy hangja.
Vagy pedig a gyárit kell kibelezni. Csak ahhoz szét kell vágni. :S (Ja és nem feltétlen csont üresre, a gyári dobban van jó néhány hangtompító szakasz, elég csak egyet-kettőt kiiktatni!)
akkor nem midegyikre lehet rátenni!
Csak úgy feltettem érdekességként, nem kérek kommentet róla.
Úgy is csak egymás fikázása megy itt a fórumon...
Ám rendszergazda, és Gi hogy megnyugodjon, a barátom Robotos (ő is fórumos) és ott van az elektronikában, ilyen helyen dolgozik, Ő ajánlotta ezeket a ledeket az ellenállással, és ajánlott még egy túlfesz elleni védelmet is....
Ezeket mind bekötve, lám nekem is "pancsernek" sikerült eltalálnom a bekötéseket, és kapcsolási irányokat is...
Vazze és még működik is......hát ez röhej....

Ezért nem írogatok ide a fórumra, mert állandóan megy a szájkarate, és van jobb dolgom is, avagy ha nincs, akkor keresek inkább magamnak...

Amúgy GI, és emzoli:
Pont ti reagáltátok múltkor le valakinek a hsz.-ét, miszerint 2 Simson beállításban, és lóerőben sem ua.
Most meg mégis?
Van Dt-ben 15, és 22 lovas itt a fórumon is....
Meg az enyém is ki tudja mennyi...?
Honnan tudod, hogy kinek a DT-je éles?
Belelátsz adatlapból?


Amúgy senki nem cimconyozott, hanem megen ti hergelitek magatokat.....
Húzzátok meg az asszonykát otthon, oszt remegő térdekkel, nyugodt szívvel üljetek gép elé fórumozni...

Na m.kinek további jó csevejt...
Az enyémen van, és alul látszik az önindító, úgyhogy szerintem másképp van kialakítva a blokkfél.
amin nincs gyárilag önindító arra rá lehet rakni?
most is van róla kép de sztem a sírást elkezdenéd ha meglátnád
Jól van, ide rakd fel
szia!Megint van egy dt az apróban !Holnap küld még több képet majd átküldöm kíváncsi vok mit szólsz hozzá!
csa!Nekem kellene egy papiros 125ös dt de nem valami összemókolt szar!
Hali

Van valami tippetek, mit tudnék csinálni hogy kicsit hangosabb legyen a gép? -rezó+tompító csere egyelőre kilőve. Nem azért szeretném, hogy hangosabb legyen, mert azt hiszem, hogy az olyan marha menő, hanem mert veszélyesen halk. túrán mondták a srácok, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem hallani
Üdv!

Ez a dugattyú a valóságban is így néz ki? Illetve eltolt csapszeges?
Srácok ha vkinek a valakije akar venni egy DT-t szóljon mert kaptam egy jó motorajánlatot és gyorsba elkéne adnom!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
de végülis ha azt vesszük.... tökmindegy milyen a stílus, ha nem foglalkozol vele nem idegesít, leírja mit hogyan az a lényeg, suliba is biztos volt olyan tanárod aki ki nem állhattál mert bunkó lenéző volt és mégis jó jegyeid voltak, nekem legalábbis akad ilyen tanárom :D
olvasd el megint
A típust nem tudom, de egyeznek az árak mindenhol. És postázni nem fognak savas akksit Nekem ezt írták emailben.
Hello!
Az érdekelne, hogy milyen akksi kell a 125-ös LC 2 -be.
Adhatnátok valami jó linket, ahol olcsó.
Kösz