Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah az kell pálinka még mindig szarul vagyok :S nem hogy velencei tóig de még az udvarba sem tudnék motorozni
Legszívesebben elmotoroznék ilyen szép időben a Velencei tóig.
Most jöttem haveromtól. Főzzük a pájinkát. Utolsó fázisnál tartunk, kvázi kóstolgatni kell. Na meg összehasonlítjuk a tavalyival is.,..
Most hazajöttem enni.
Elmentem a DT mellett. Úgy hagytam ott múltkor, hogy falsot szív vagy ilyesmi, meg már szikra se nagyon van. Gyújtásra raktam, megnyomtam az önindítót, és már járt is a motor.... Mondom picit melegítem, azt csak hátul a földesúton gurulok egyet. Ha már megy a szerelőhöz, akkor el tudjam mondani, hogy milyen. Na de leállt, és most megint se kép, se hang... Ja meg a szerelő srácot se tudom elérni. Szerintem idén már nem sok mocizás lesz...
én is elcserélném 1 az 1-be.. :D de még fizethetsz is rá ha gondolod.. :D
Csere?
bizo? :D
Dt 80 bizó?
szerintetek az én gépemen hogy nézne ki egy WR fejidom?:D
Nyáron még építettem a motort, ezért nem akartam úgy eladni
Hát ha ezt nyáron hirdeted már itt lenne nálam!
Uuu jó lenne...de még megvan az enyém!
az összes enduro felszerelésekkel( idomok, gumik, fékek, kerekek)
Amit megkell még rajt csinálni, az a hátsó fék felfogatása a Supermoto keréknél. Ezért ennyi
150
Mennyibe adod?
na akkor velencei tó félóra mulva? :D csak az a baj hogy nem vezethetnék :D sokvolt az este xD
igazság szerint autót akarok venni, valami Golf félét, 2-es szériásat, ezért akarom eladni mindenképpen, mert itt Mo.-on nem nagyon lehet megcsinálni,hogy ha valamit akarsz, azt simán megvedd,mindenképpen adni kell érte vmit :D
Pedig olcsóért adom :D
tényleg :D hálám üldözni fog haver! köszönöm szépen :D
ha nem lenne ennyire messze,már nemlenne neked meg...
Hali skacok!
Eladó a Dt, ha érdekel valakit!

olvasni tudsz?
rajta van a deknin
de a blokkba menyi kell?nem a keverőbe!amúgy most jöttem haza..voltam venni olajat,fagyállót..de szerintem ma nem csinálom meg..majd holnap este amikor hazajövök..
hallod ennyi alatt rég kimentél volna,ülés le,idom le,és megnézed a tartályt....rajta van elvileg,egy MIN,MAX csík
segítek,a max-ig töltöd

na gyerünk kifele a géptől,itt a jóidő!
értem!és menyi olaj kell bele?
Ha rossz lenne, akkor már megette volna a hűtőt szó szerint. De 2-3 évente le kéne cserélni elvileg. Lehet venni készre kevertet is, az a legegyszerűbb.
köszi!mert most ami fagyálló van benne..amivel vettem -50 os ..az rossz mi?