Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
hmmartin@citromail.hu az e-mail címem.

Küldenél képeket a kerekekről, tárcsákról és a gumikról?
Húú, értem:)

Igen van hozzá. Elvileg ad hozzá minen kis apróságot..hézagolókat muatott.
Hello!
Nekem van ugyanilyen mint amit te szeretnél!
a felnik darabja 10ezer, ha kell hozzá olyan 70%os pirelli dragon gumi az +5ezer, sőt rárcsám is van ha kell azis.
Ha érdekel nyugodtan zaklass akár telón is,elérhetőségek az adatlapon.
Üdv:Márk
Üdv:
Neked a Détében 20-as tengely van!
Ezeknek a felniknek, kicsi az agyuk, a 20-as tengelyt nem viszi el.
Így csináltatnia kellett bele 15-öst.
Más méret nincs, kommersz csapágyat csak arra kapsz.
Gondolom ez így van....
Ha neki 15-ös volt benne a tengelye, mert volt 1-2 olyan Dötö, és nem adja hozzá, akkor megszívod a púpot.
Nekem is számolgatnom kellett nem keveset, mert fel van az egész perselyezve 15-ről 20-ra...
És a 320-as tárcsához van konzol?
Az ár minnél olcsóbb annál jobb neked nem? Szóval az eladó fogja megmondani, hogy mennyit kér legalább. Egyébként olyan 40 ezertől vannak felgumizott fakerekek fasza nyomvályús tárcsákkal
Apuci! Tanácsodra lenne szükségem.

Mosanában készülök venni egy sm szettet a dt-hez, ránézésre olyan mint a tied. Farigcsálnom nem kell, mivel egy ugyanilyen dt-ből lett kivéve mint az enyém.
Annyit kérdeznék, hogy mire figyeljek? Vay egyáltalán? :)
Felgumízva, tárcsákkal együtt venném.
Szerinted mennyi lenne a reális ára?
Nem tudom, most ment fel.
Éjszakai motorozáshoz már hideg van.
Éjszaka látsz vele valamit? Egy DRZ vagy LC4 fejidommal szerintem szebb lenne, de azokat a kézvédőket így is nagyon irigylem
Jóé néz ki!

...de nekem a másik jobban be jött!
Feldobtam egy undorító fejidomot a Dété-re.....
Érdekességképpen.

Én ezt az irányjelző relét dobtam a DT-be, de gyorsan villogott, így gondoltam szétborítom, és ez a kép fogadott.
Hozzá kell tegyem, ezeket apám annó 20 éve építgette személyautókba, (a régi szerszámosban találtam) jah és amerikai....
Ekkora marhát mint én...
Nem vettem észre egy 2cm átmérőjű 5cm hosszú alapjárati csavart a suzukin... atyám
Én ma akartam...
hát az úgy nem buli :S remélem nem lesz nagy baja csak valami apróbb jön a tél... engem is utolért a szegénység már meggondolom hogy ma motorozok vagy inkább holnap
Lehetséges. Nem tudni. Közben most mondtak olyat is, hogy ha a membrán kaka, akkor is hasonló. De szerintem az lesz, hogy elviszem ismerőshöz, rengeteg 2T (meg végülis 4T-t is) megcsinált már. Egyikre sincs panasz. Csak annyi, hogy kicsit sokáig csinálja, de hát másodállásként nem rossz. :) Szóval neki megmutatom, hogy mondjon valamit, nézze át, stb. Csak jelenleg egy kanyi vasam sincs, szóval először dolgoznom kell pár hétvégét...
Erre próbáltam célozni. Hogy ennyire sikerült jó vételt csinálnom ezek szerint...
és nem lehet hogy farsot szív?
nem lehet hogy az 18100?
Hm...
Karbi tiszta. Légszűrő tiszta. Gyertya új. Pici csörgő hang. Meleg motornál is szívató kell. Alapjárat fél percig van kb.
Haverom (neki is ugyanilyen DT-je volt), megnyugtatott, hogy az övé is ugyanilyen tüneteket produkált, mikor dugót kellett benne cserélni. Bár az övé 90-100-nál többet sehogy sem akart menni. Enyém szívatóval szépen megy még. Még jó, hogy egy egész nyarat, meg 2 Simsont feláldoztam ezért...
Valamelyik nap elviszem egy hozzáértőbbnek, mondjon rá valamit. 8100 km-rel a hasában...
Nem valószínű! Amúgy nem vettél te még a DT-be lamella szettet? Ha igen tudnál mondani egy árat...csak hogy mihez tartsam magam.
hehe dobott egy hátast. amúgy téged sem fog lefújni a menetszél...
Hali!, kétlem ,hogy meg tudod fúrni, azt meg végképp ,hogy menetet is raksz bele. A lánckerék rögzítése végett?
olyan sokkal azért nem nagyobb az a 80-as cső mint a gyári csak 1 centivel, de ha készlesz majd kiderül hogy hogyan is néz ki rajta
tegnapi motorozásom eredménye az lett hogy letört egy fog az első fogaskerékröl xD egy picit laza volt a lánc nem vészesen csak ugrattam egy szép nagyot ( kb 2 hónapja elöször vittem földesre, amikor utoljára földesen voltam akkor is gebasz lett...) és leesett a lánc de ugy hogy feltekerte előlre 1700Ft-om bánja :S De egyre jobban tetszik a kis jószág :P faszásan lehet terelgetni is meg lépeget is 130 alattam de az a vége :D
Ez bírja!