Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Mumi!

Én magamra gyújtok egy MOL kutat, ha vasárnap esni fog
Mit csináltál az elejével hogy jobb lett? Másik olaj? Vagy előfeszítés?
Apuci! Tanácsodra lenne szükségem.

Mosanában készülök venni egy sm szettet a dt-hez, ránézésre olyan mint a tied. Farigcsálnom nem kell, mivel egy ugyanilyen dt-ből lett kivéve mint az enyém.
Annyit kérdeznék, hogy mire figyeljek? Vay egyáltalán? :)
Felgumízva, tárcsákkal együtt venném.
Szerinted mennyi lenne a reális ára?
Az árából XT600E is kijön Ami azért kétszemélyre jobb választás.
DT125 után azt hiszi majd rükvercet kapcsolt. Pedig aztán az sem egy erőgép. :)
Apuci

Itt van neked egy XT
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Ma 170 km :P jól bírja a kis csórikám, sok helyen volt 120-130 meg végig kanyarok. Nagyon jó így hogy keményebb az első telója, nagyon kezd a szívemhez nőni :P még fékek kelenének jobbak legyenek :)
A változat azért durva. De mondjuk azt, hogy igen :)
Azért egy Bimota vázas TZ750-nek a TZR motorokhoz elég kevés köze van :)
Az más :)
hú lenne mit csemegézni
Hát a tz az a pályaváltozat nem? A tzr meg az utcai.
A vtn-t poénnak szántam
Első képen az éles szeműek észrevehetik, hogy hiányzik az R a hengerekről. Ami pedig nagyon jót jelent. Új, használt. Minden van.
Ha az összes kell akkor ugye adsz kedvezményt?
ja ezek a speckó felnik jó könnyűek tudnak lenni, multkor volt a kezembe valami forma1 es felni. gondolom az is magnézium lehetett, de amikor felvettem a földről majdnem eldobtam
Ha meg kell valakinek, akkor nyugodtan szóljon. Zsír új mindegyik, ott van mindegyik alatt a Ducati Performance doboza is. Nem mintha a felnin nem lenne felirat.
Hozzáteszem egy magnézium felni is felgumizva könnyebb mint egy ilyen tzr fakerék gumi nélkül :)
VTN fólián azért beszartam a röhögéstől. Már elnézést
Bár mondjuk elsőre biztosan hihetetlennek tűnne egy rendesebb olasz börze a magyarországi börzéken járt embereknek, hogy ott az MV Agusta F4-es telókból kerítést lehetne csinálni és nem kellene túl sokat keresni GP telókat sem. :)
Kicsit más világ :)
Van benne középen egy rugalmasabb kevlár gyűrű körben, de az egész full karbon, kívéve a felfogatás, fém részeit.
Ember, ez nem dísz. Nem kívülre és társai :)
Ezt az vesz, akinek az 1000 euros magnézium kerék már nem tetszik.
Ne őrjíts ember. Ez egy cirka 2000 eurós karbonkerék. Itt nincs fólia.
persze van hogy a technológia miatt kerül csak kívülre szén.
meg ne lássa valami szén bányász, mert neki ugrik csákánnyal

egyébként a belébe mi van egy ilyennek, mert van hogy csak parasztvakítás ez a szén dolog, mert a belső rétegek valami olcsó egyszerű anyag ,és csak kívülre használnak szenet a mutatósság miat. De gondolom ez héj szerkezetű nem?
VTN fóliával van csinálva nem-e? Egyébként jobban tetszene ez az öt ágú, csak nem 10 ezer darabja gondolom
Kösz a hsz.-t de marad igy!
Dobfék. Csodák nincsenek.
Morinin is gyűlölöm az első dobot. Műszakilag kifogástalan. De ha állt, első fékezésnél rettegek, hogy bekap. Úgy indulok, hogy fékezek közben, ha lekopik róla, akkor már nincs gond.
Ha elmerül a vízben és csont vizes, akkor zérót nem fog. Kiszáradáskor megint csak bekap.
És ha úgy normál üzemi, akkor sem éppen kellemesen adagolható. A dob az ilyen. Csinálj tárcsát.