Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az enyémmel egyet estek és derékba törött a sárvédő. Aztán mégegyet és a többi idom is leaprult
Hát akkor nézzük meg mit TUD a DT!

http://youtu.be/0Kd-OikW-eA
Mi eddig is tudtuk, hogy nem halandó ember alá tervezett gép a DT

Am faszájos a videó
Az enyém már kapott ettől többet is..bleee... Am fasza...jó kis hely ez
Azt kifelejtetted, hogy nem dohányzó :)
Körübelül! De az még odébb van.
Faszán le-ki-be-átpucoltam mindent, erre ugyanolyan szar. Na mindegy, majd holnap újra...
Megkímélt, terepen sosem használt motorkerékpár eladó.
Gondos hölgy tulajtól.

Igaz?:DHírdetésedbe majd így lesz :D
Csak, hogy lássátok mit ki bír egy DT!

sziasztok!
az lenne a kérdésem, hogy az első lánckerék tengelybe ha bele tudok furni hány centit furhatok?
válaszaitokat köszönöm.
Sziasztok! 100/100-as gumi van valakinek a DT-n?
Igen.
Jaa, vágesz, köszi!
Most röpke 1 órája azzal szenvedek, hogy visszarakjam a karbit, de azt a szemét légszűrő gumit az istenért se tudom odaigazítani, ahova kéne...
Ez azért van, mert mondjuk a 2 hengeres (tzr/tdr 250) blokknál a karbik ugye egymás mellett voltak, így a jobb oldalinak jobb oldalra kellett tenni a csavart, hogy hozzá lehessen férni?
Ez szerintem jobbos balos karbi effektus lesz. Ha másik oldalon ott van a csavarod, ami a súbert emeli.
Ha másik oldali karbit veszel, akkor azon itt lesz :)
Köszönöm
Na kipucoltam minden járatot, meg fúvókát, amit találtam. Viszont a karburátor jobb oldalán, ahol a benzincső csatlakozik, van egy üres menetes furat. (Kép mellékelve.) Na már most szerintem onnan hiányzik nekem valami állítócsavar.
Apuci meg GI itt a tudós, fordulj hozzájuk bizalommal
Hallok kicsi csörgést !nem érzem ,hogy nyit e a póver! 4.5 l körül eszik 90 et megy .szeretném javittatni amit kell de ehez szaki kellene
kép nincs de megmondom kicsit rozsdás fehér piros volt valamikor.de elég jól viszi a 95 kg -mat bár jó lenne kipróbáltatni egy hozzáértővel
Na csapass pár képet hadd lássuk milyen a gép
friss forumos és friss dt is
Friss DT-s vagy vagy friss fórumos?