Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendszergazda! Szerintem nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy eddig szimpatikus fórumozó voltál, de most vagy eltakarodsz ebből a fórumból a büdös p*csába, és ott rohadjál meg, vagy itt maradsz ua olyan normális arcként amilyen eddig voltál és fórumos élted végéig kussolsz a politikáról. ENNÉL GUSZTUSTALANABBAT EL SEM TUDTAM VOLNA KÉPZELNI!
GISkynet
Egyetlen hátrány az, hogy eléggé aránytalanul fog kinézni egy cirka 80as hasú cső végén egy 80as tompító.
Könnyűfém-könnyűfém, kitesz az 2-3 acél lemezfelnit is annyira könnyű, de legalább fele akkora terhelést bír ki. :) Legalábbis az, amit még meg tud a dolgozó nép fizetni :)
Olyan mintha effektus :)
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

lendkerék (4000 ft)
főtengely hajtókarral (4500 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (3000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8500 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2500 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Nepper.
:)
na megvannak a cuccok toszta saválló minden. 80-as csövet sikerült szerezni, kérdésem hogy ez nagylesz a kipuhoz vagy tökmindegy? még valami perforált lemezt kell guberáljak mert itthon csak olyan van amin nagyok a lukak, azon meg a gyapot elmenne... :S
Mi a neved vaterán?
ja, meg a pofám is...
Kicsit távolabb. Győrközelében. Nem minden cucc az enyém, csak én hirdetem :)
Egész kocsid vörös :)
Már be tudsz. :)
A regisztráció alatt kellett volna azt elolvasni, amit kiír az oldal (pirossal!) :)
most regisztráltam de valamiért nem enged belépni!Anélkül meg nem tom elolvasni!
Itt van
(Főmenü -- Cikkek -- Kipufogó)
már néztem csak nem találom sehol!nem tudnál küldeni egy linket ami egyből oda visz!
Ha egyáltalán nem működik, (nem csekkol, gázadásra nem fordul el) azaz halott az elektronika akkor Angliából tudsz rendelni, ott 140 ezer forint. Magyarországon Yamaha kereskedőnél HA találsz, de nem hiszem hogy sokkal olcsóbb lenne.
Bontottan kell keresgetni, ott 10-20 ezerért mennek. Szerintem csak be kéne normálisan állítanod, úgyhogy nézd meg azt a leírást, több embernek is segített
ha cserélni kel menyibe kerül?
Az nagyon jó. Azt leírtam hogy kell beállítani, adatlapomon a link alatt megtalálod.
dt125r
DT125R vagy LC?
Sziasztok!Aszt szeretném kérdezni hogy dt 125 poverét lehet javítani vagy ha cserélni kel az menyibe kerül?A szerelő nem tudja beállítani de lehet hogy béna!
((mielőtt valaki bolondnak néz,próbáltam elterelni a témát,legalább itt ne legyen vita))

télen,könnyűfém felni?

Ja, 40*40 centis vörös csillag virít az autómon:)