Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem pörgetem 6 fölé akkor majdnem 5 liter. Olvastam a Boncteremben olyan írásokat hogy 9-10 literes fogyasztás. Na az hogy sikerülhetett neki?


aki meg tapasztalta a fityesz kormányzását,tudja,hogyan ment a dolog akkor...tessék utána nézni

részemről /off vége

On is legyen....
Kinek mennyit eszik a dt-?
A nagy orrúakról jut még eszembe, hogy keresztény neveltetésben részesültem, és a fontosabb miséken (karácsony, húsvét, stb) ott szoktam lenni
Ez DT fórum, nem hiszem hogy itt is politizálni (és ezáltal egymást megutálni) kéne, de amióta az eszemet tudom jobb oldali (igen, fideszes) vagyok, és ki is tartok ez a dolog mellett. A kommunistákat meg igencsak utálom. A jobbikkal (vagyis a rá szavazókkal) semmi probléma nincs, de mióta a helyi jobbik szervezetre van rálátásom "felülről", azóta megvan a véleményem róluk is (persze minden pártban vannak hülyék illetve a saját hasznukat keresők). Remélem lezárhatjuk a témát.
Mert talán te fityesz,vagy nagy.orr párti vagy?
"Hanyas vagy te disznó?"
Ezt egyébként minek vegyem? Te a "túloldalt" állsz?
Szia!Te hol laksz?Láttam hirdetésed vaterán.... Én szarvasi vagyok.
hát ja!
többet az életben nem rendelek onnan semmit, sztem basznak az egész postázásra, azt várják menny be az üzletbe azt vedd meg ott vagy nem tom.
Basszák meg!
nekem azt nyomatja a srác, hogy már 2-t is elküldött, és nemtudja h mér nincs még itt...
tegnap felhívtam h mi a fanom van, és azt mondta h este küld egy e-mailt a csomagszámmal vagy mivel, és menjek le a postára megkérdezni hogy, hol van a csomag...
de e-mailt se küldött, azt ma már írtam neki egy másik e-mailt de már a faszom televan...:S
nemtom mit kell bohóckodni:S
Elmész egy bicajos boltba. Valami normálisabba.
Folyóméterre veszel teflonos bowden külsőt, végeket. Meg valami finom szövésű belsőt és megcsinálod magad.
Nem kell félni, a dt gyári powerbowdenjénél különb lesz, amit így csinálsz.
vagy na az előtti napon atták fel mikor megkaptam:D
nyugi ezek ilyenek, én h.fej.tömitést rendeltem tőlük aztán egy hónap múlva sikerült azér kiküldeni és az volt a fasza hogy a feladás előtti napon atták fel:D
Sziasztok!
Nem tudtok más oldalt ahonnan lehet rendelni benzincsap tömítéseket, vagy mit?
Mer ez a bike-world már 2 hete küldi lassan nekem...
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy 125ös R-es DT-be honnan tudnék rendelni "power bowdent"? Az enyémben elég girbegurba, így nem tudja a motor rendesen mozgatni. Nameg babetta fék spanoló van rajta, szóval elég tákolt... Eddik le volt ragadva a powerem, de most fellazult és forog össze vissza... :(
Januárban leszek 18.
úgy is hengercsíszolás lesz hamarosan új dugó stb,szerintetek kell különösebb beállítás utánna? bejáratás előtt? mert akkor nem piszkálnék addig hozzá....
Hanyas vagy te disznó?

Akarom kérdezni, hány éves vagy?:)
De az elvtársakat inkább mellőzzük Elég volt belőlük az a "néhány" év...
Szivatóra reagál? Nekem ilyen hidegben is több nap állás után nem kell neki 10 rúgás és pöfög.
Elvtársak

Lenne egy olyan gondom , hogy a motorom (DT 125LCII) a hideg miatt rugásra nem indul, de ha megtolom kb 20 méteren belül pöcc röff és már száguldozhatok is(Olaj benne Putoline, fagyálló a hűtőben). Mit tudnék állítani rajta. Vagy várjam meg a nyarat ?

üdv
Navahao
szia, lehet lesz később is, ha ugy van hogy érdekel írj hogy van e
csak olaj csere lecseréltem a taknyot belőle és nagyon jobb lett fogja a z utat de nagyon. 90-100-al jöttem a komló szeszvár közötti szakaszon ahol azért végig kanyarok vannak még ha nem is nagyok.
Remélem nem pontozzák majd le
Videózom!