Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok motorosok Van itt valaki szolnok megyéböl?
Hali!
Múltkor írtam a karbi pucolós gondjaimról. Na most atomjaira szedtem a mocit, nagynehezen kiműtöttem az elnyalt fejű csavart, stb. Viszont mit kell ebben takarítani? Vagy nem csak az úszóházat kell leszedni, hanem jobban szét kell kapni? Köszi előre is!
Nagyon örülnék neki
Ilyen kis réz tekercses megoldás! De ha legközeleb valamiért szétszedem akkor lefényképezem.
nekem elég nagy hangja van a ford.szám mérőnek...mit csináljak vele szerintetek?csekkoljátok a két vidim most töltöttem fel ma!
Nincs vele gondom, csak érdekel hogy a hőmérő rész miként van megoldva, illetve mennyi hely van ott benne.
Én, de nincs képem róla! Miért mi a baja?
Jól emlékszem, hogy te szedted szét a fordulatszámmérőt? Ha igen, akkor tudnál mutatni képet a belsejéről?
Apuci! Tanácsodra lenne szükségem.

Mosanában készülök venni egy sm szettet a dt-hez, ránézésre olyan mint a tied. Farigcsálnom nem kell, mivel egy ugyanilyen dt-ből lett kivéve mint az enyém.
Annyit kérdeznék, hogy mire figyeljek? Vay egyáltalán? :)
Felgumízva, tárcsákkal együtt venném.
Szerinted mennyi lenne a reális ára?
Meg a teljesítménynél 1-es helyett 2-est írt. :)
Mumi

Akkor áll a holnap 9:30 ugye?
Most én se, szerintem levette a hirdetést.
az legyen a legkevesebb...egy kis időt elszaladgálnék vele míg lenne pénzem valami ütős rendszerre
Szép..kivéve azt a kályha csövet rajta!
én sem!de én néztem egy másikat,mert úgy kinézetre nem rossz,rendszámos jövőre teszem az A1-et,és közelbe van!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Nem találom!
oké!még beszélünk!Most mennem kel még benézek!
Hát elég necces. Lehet csak el van állítva a power, amit 10 perc alatt be lehet állítani, akkor jó vétel. Ha meghalt az elektronika, akkor én nem ajánlom hogy megvedd! Tankon gyári matrica, meg üléshuzat illetve blokkszín alapján 100% hogy 2002-es, meg forgalmis is, úgyhogy az rendben van. Ami gondnak tűnik, hogy az összes idom le van fújva, és mindegyik index más fele áll, lehet csak elcsúsztak vele, de lehet hogy ütötték-vágták. Meg kellene nézni élőben.
itt hirdetnek egyet az apróban,meg tudod nézni 2002-es 125 dt fekete,rendszámos egy gábor nevű emberke árulja 270000re tartja fehér megyei!Nézd már meg légyszives és írd meg hogy mit szólsz hozzá!Elégé jó képek vannak róla!Köszi!
Ha még gyári a színe, akkor azzal is be lehet lőni elég jól hogy hány éves.
Yamaha kereskedésben meg tudják mondani elvileg.
Na tudtam én, hogy jó gyerek vagy te
szia!Még aszt szeretném kérdezni hogy (125dt)A váz számbol meg lehet állapítani hogy hányas évjárat iletve hogy Magyarországon újonnan vásárolt a motort?Köszi!
Itt szeretnék maradni, mert nagyon jó fórum. Eddig se akartam felhozni a politikát (bár felhoztam..) de a továbbiakban 100% nem fogom. Remélem ettől függetlenül tudunk majd "beszélni" továbbra is.