Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés, bécsi út után ismeretlen az útvonal, nem motoroztam még arra fele. Amúgy a gép rendben van?
http://www.bikepics.com/pictur...

http://www.bikepics.com/pictur...


egyébként a tank és a légbeömlő formavilága igen csak a DTR 125 re hajaz
okés

csak ugye a két légbeömlő kopoltyű hűtőidom az se nem lc se nem mx. sztem ez nem ilyen összéípitett gép ,hanem full gyári, hazánkban ritka típus.
legalább is én erre gondoltam:)

Meg majd tinnyénél ha érdekel titeket megmutatom a légvédelmi rakéta-bázis maradványait
nem azt írtam, hogy lc a motor, a blokk meg mx? Van a sulimban is egy pont ilyen hibrid, simán bele lehet rakni a levegős blokkot, ugyanaz a méret, ugyanaz a felfogatás. De a 80as vázba is bele lehet rakni (mx ről van szó). Amúgy tisztában vagyok mit jelent a liquid-cooled engine kifejezés. Egész jól beszélek angolul.
hungária krt, árpád híd, bécsi út, 10es út piliscsabáig, majd Üvegtigris, Tinnye, Úny, Máriahalom ,Epölnél fel a sziklára majd haza
energy jön ,lehet csak 3 an megyünk, de sebaj!
Előreláthatólag mi lesz az útvonal?
lc semmiképp mert az liquid cooled ,ez meg levegős. az mx meg dobfék....

amúgy elég ritka az ilyen
Ok, péntek fél10 Shell kút. Ott leszek, akkor még jó csípős idő lesz. enerdzsi jön? vagy még valaki?
az még lc. Az r attól r hogy mina am blokkos + e-h tárcsa. Gondolom ez is olyan, mint az MX-nél, van kockalámpás, oldalt idomozott - van körlámpás idom nélkül, más üléssel és tankkal.
ez érdekes mondat lett...
decsúnya

Péntek fél 10-kor a multkori ugyan ott mint múltkor?
szerintem meg dt 50r / a régi fajta/. régebben volt itt Pizzu84 neki ugyan ilyen volt ,csak más színű. azé nem lc ,mert mind két oldalt van iylen hűtőidom szerű kopoltyú!
Igazad van, csak a blokkot néztem.
Ha már ott tartunk az egy DT 50 LC, MX blokkal.
így legalább nem szólja le "a sok bunkó ááállat" - bocsi, érdemben nem tudok segíteni :(
Sziasztok.
Miért van az, hogy nem tudok feltenni fotógalériát?
Felmennek a képek, adatlapon is fent van a galéria, mégsem teszi ki "közkinccsé".....
Köszi m.kinek....
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

lendkerék (4000 ft)
főtengely hajtókarral (4500 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (3000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8500 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2500 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Nagyon szépen köszönöm, bejövős ez a honlap. Ha találok a motoromra való sárvédőt (tehát olyat amit nem csak gyorskötözővel tudok rárakni), meg is fogom venni.
az mit jelent? :D nemrégen szereztem a gépet, de már az összes idomot leaprítottam róla, ennyit tudok :D Ja meg annyit hogy rettentő könnyen megakad
jólvan köszönjük MR. Universe
Mit csináltatok vele?
nah megcsináltuk az elsőtelót faja lett sokkal keményebb, most végre nem térdel le ha fékezek :D