Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugymeg ám belenéztem a szervíz manualba és azt írja a járatáshoz hogy 0-500km 6,000 r/min, 500-1000 7,000 r/min és utána mehet 1000 km után meg lehet nyelelni
a jó lapot szoktam venni...
ajjj reméltem veszitek a poént :D
Bárki bármit mond én imádtam azt a szagot! A 2t trabantoknál és wartburgoknál!
sztem a füstjel a patent! most a keveréktől úgy is jól füstöl a VAS ,majd holnap reggel nézz pest felé. Indításkor amikor kék a környék, majd írok neked valamit
Amikor gyerek voltam a walkie-talkie nagyon nagy faszájosság volt. Vissza kell térni az őskorba oszt kész
sztem nem értetted meg teljes mértékben a GI álltal írtakat. Amúgy ha megnézed a manualt akkor fele ennyi fáradozással rájöhetsz....


jók ezek a mobil szolgáltatók, amúgy a vodafone sem olyan hű de jó...
ja igen hány celsius fokon kell nézni a térfogatát xD? xD
akkor marad a 366ml 367nél már kiköpné a szimeringet? :O 365 nél meg a vákum miatt áthúzná a foglalatán?
fejidomban egy kis kb 4x5 cm-s kis fekete dobozka amibe vezetékek mennek be
2 évig volt előfizetésem a pannonnál. Egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor kaptam olyan számlát ami stimmelt. Aztán amikor lejárt a hűségnyilatkozat bementem lemondani és közölték velem hogy az nem az én számom. 2 év kevés volt nekik átírni az én nevemre.
De biztos, hogy ki lehet a frissítést kapcsolni. Csak azt már nem tudom hol. Manualt elő
Állítsd csak GSM üzemmódba. Akkor a 3G, GPRS letiltva. Néhány nokiánál a hálózatbeállításnál van hogy GSM vagy kettős mód. Ha meg használni akarod a netet, akkor visszaállítani addig.
Nem motoros téma!
2 hónapja vettem 1 Nokia C5-öt Pannonnál.
Előző számlámon +6000, mostanin +9000 Wapolás volt.
Elővettem a gyereket....
Azt mondta Ő nem is....
Felhívtam Pannon operátort, erre Ő:
Jah igen a C5-ös sűrűn frissíti magát....
Írtam egy levelet nekik.....de hogy mi lesz a vége?

Hallottatok már ilyet?
Úgy frissít, hogy nem látod...
Ebben a hónapban 700-szor....
Majd egy nagyobb berugózásnál valami enged. :) Vagy kiköpi valahol vagy kinyomja szimeringestől.
Okés, majd meglátod, nem egy nagy dolog.

Levi: asszem a tiedbe több olaj kell.
elsőtelóba szárankéknt 366ml olaj kel ugye? ha többet rakok baja lesz? esetleg keményedne?:O
Okés. THX. Akkor addig nem rendelem meg míg meg nem mutatod, hogy mit hogy csináljak
majd.
Fejidom mögött?
ugye a rezonátorből jön ki egy kb 20 centi hosszú asszem 22mm belső átmérőjű cső. ennek a csőnek a végébe dugod bele a hangtompítóbol jövő 22mm külső átmérőjű csövet. csak mivel ez a hangtompító bizonyára a giannelli rezóhoz való, és annak bizonyára hosszabb a hátra jövő csöve ezért a végdob csöve rövidebb mint amilyen hossz ahhoz kéne hogy elérjen rendesen a gyári rezóhoz. ezért kell a végdob rezót összekötő csövét megtoldani kb 6 cm-el. Sőt nekem még a végdobon lévő fül hossza sem tetszett, mert hülyén állt vele a dob, ezért azt a fület is megtoldottam. Majd élőben megmutatom
Ezt leírnád egy kicsit bővebben, hogy mit hogy hova? THX
az első fényszóró alatt, menetirány szerinti jobb oldalon
Nagyon hájtek lett
igen, ezt vettem. De arra készülj, hogy ha a gyári rezóval akarod használni akkor egy azthiszem 60 mm hosszú csövet bele kell toldani.