Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg sztem a tempónkat sem ,ja vegyigyümi
Apuci is jó lenne csak hát nem szeresse a hideget!
Akkor már inkább "vegyigyümi"
ja, meg majd Üvegtigrisnél iszunk egy kólát ötszázé
minimum 3 /Te, Energy, én/

max:6, majd meglássuk
Nagyon faszájos lesz! Amúgy hányan vagyunk?
sok nem látszik a képen, de szerintem gyönyörű ez a környék!
elvileg úgy kb. 150 km-et kell majd finoman menni vele, ez sztem egy nap alatt meglesz , aztán mehetünk a pilisbe. Készüljetek egy kis hegymászásra!

Epöl-nél van egy sziklás domb ,gyönyörű onnan a kilátás, oda mindenképpen felmegyünk! mindjárt teszek be képet róla
Ja hogy a dt-d első indításaaaa lesett jóvanna.
Első indítás vasárnap? Mi hogy mi? ezt nem értem
reménykedjünk, hogy kegyes lesz hozzánk az időjárás. Sztem az első indítás vasárnap lesz.
Sziasztok!

Dt 80 lc II-höz keresek GYÁRI első sárvédőt, és jobbos oldalidomot, lehetőleg FEHÉR színben. (megelégszem más színűvel is csak festékmentes legyen) Ragasztott, kifurkált, gittelt, hiányos nem érdekel, olyan nekem is van :) Keresek még továbbá új, vagy újszerű piros teleszkóp porvédőt. Igazából gyári, vagy ahhoz hasonló érdekelne. Tipp, vagy boltcím is jöhet!
Köszi, pirapid@gmail.com
MUMI!

Bár azért elég sokszor nem jön be az időjárás jelentés, de szerintük jövőhéten végig esni fog. Ha még sem lesz eső, én leszarom milyen hideg van, felőlem mehetünk!
szevasztok!ugy látszik megoldodott a problémám a kuplungal a buzi bowden szorult meg , én már csodálkoztam eddig birta .májusba tettem rá akko be neveztem 1 gyárira,mert a sima nem birja 2 hétnél tovább.köszi a tippeket és a segitséget .már be szartam amugy hogy le égett .
Köszi! Most azért kicsit szebb, a képek óta lemostam.
jól néz ki a géped!
Jah, képek lemaradtak...
Igen, tény, hogy a tudást, a talpraesettséget nem lehet megvásárolni.
Ha már üzletelésről van szó...
Van itt nekem DT125R-re való végdobom eladó. Teljesen házigyártmány, a dob is, és a "könyök" is. A gyári helyekre felcsavarozható, nem fúj ki, nem ereszt, stb. Kis fordulaton szolid hangja van, magasabb fordulatszámokon pedig kicsit olyan morcosabb. Hangjáról videót tudok küldeni, vagy ide a videók közé feltölteni. Szétszedhető, cserélhető benne a gyapot. Hőálló feketével van festve.
Iá.: 10e Ft. Érdeklődni e-mailben, msn-en: tothady@hotmail.com! Telót nem nagyon tudom felvenni, mert délutánig suliban vagyok. E-mailt nézem naponta, msnen mindig vagyok este.
ezt magadban kell felmérned, hogy mennyira vagy tisztességes, egyenes és ez neked mennyit ér. lehet valakinél van stex, de amúgy.... ismerek jó pár ilyet, vannak ilyen talpnyaló haverjai... meg van akinél nincs sok pénz ,viszont a gerince nem olyan mint az előbb említetteknek. persze van aki okos és úgy van pénze, na annak meg az eszét és a talpraesettségét irígylem, becsülöm...
Igen, sajnos ez így van.
Engem is kicsit el tud szomorítani, mikor 1-2 ismerős szedi be a lóvét mindenféle üzletből. Persze nem pont 100%-ig tiszta dolgokból. És akkor el van keseredve, hogy "ezen a héten csak 15 ropi jött be"... De könyörgöm, semmit se csinált! Én megint nem voltam hétvégén bulizni, motorozni, meg semmi, mert dolgoztam reggeltől estig szombat-vasárnap. Időnként suli után délután is bejön egy 6-8 órás rövid műszak. Ilyenkor gondolkodok el, hogy normális vagyok én? Dolgozok mint a hülye pár ezer ft-ért, amikor a semmit tevéssel meg kereshetnék nem kis összeget?
Nyilván. Ez így van. Viszont sajnos sokakat az általad leírt dolgok sem rettentenek el attól, hogy átverjenek másokat.
Ez tipikusan az az ország, ahol mindenki gerinctelenséggel, mások tiprásával akar másokon élősködni és meggazdagodni.
Ha már azt kérdezed, hogy mi érdemes. Akkor furatni érdemes, gyűrűzni nemigen.