Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémen van bi-bi-bííííí
hát mer az ilyen hájtek amúgy néha ezek a japik elég érdekesen oldanak meg dologkat, igazából nem is kedvelem őket! szerintem nem teljesen 100 as csapat.
Jaaa értem.
Normális gyári gyújtáskapcsolóm van a gépen, csak a kulcsot nem lehet tovább fordítani. A helyzetjelzőt csak akkor tudom felapcsolni ha ketyeg az erőmű. És ezt szeretném, hogy a első-hátsó elyzetjelző és a műszerfalvilágítást fel lehessen kapcsolni álló motronál, tehát az akku ágról menjen..
simsonon ilyet nem kell barkácsolni, mert alapból van rajta:)
Azám....

Akkor amugy nem tudom, mert az enyém az gyári szerintem. Kormány zár nekem sincs mert szar a záram...de neked valami másik kapcsoló van rajta?
okés kössz azért.
ja ,meg felnicsík....

szia, az nincsen már meg,bocsi.
Üdv:Márk
és nem látszik utólag buheráltank
nálam nincs parkoló fény, se kormányzár és a helyzetjelzőm is a fő világítás ágáról megy, nem úgy mint pl a tieteknél, hogy az akkus- ágról megy a helyzetfény.
Az első képen ami van powermotor arra csatira való power elektronikád nincs?
Ha ráteszed a kormány zárat és fordítasz még egyet a kulcson akkor világít a helyzet jelző
Nem tudom, pontosan mire gondolsz, de nekem a parkirozo gyujtás állásnál ég a helyzet jelző elöl hátul....és ha beszinezed az égőt elöl akkor az olyan rajos lesz.
Valaki csinált már olyat, hogy álló motornál is fel lehessen kapcsolni a helyzetjelzőt? mert ha igen, akkor kíváncsi lennék hova kötözgette a dologkat...
én olyan 100 ra gondoltam kb.
Yamaha DT LCII Mindenféle bontott alkatrész eladó! bontott motorikus:új dugó,hibátlan henger, főtengely,váltó,4rugós kuplung,membránok stb,olcsón eladók! kerekek,idomok,elektronika stb midnen van.
ezen kívül bontott DT 125 R blokk is.
Hali van egy hibátlan Yamaha DT 125 R-es membránom a lapjai tökéletesen zárnak, 6 membránlapos határolókkal (alul-felül 3) az ára: 4000Ft, vagy csere érdekelne 125 LC2 alkatrészekre (pl: működő Fordulatszámmérő és km/h spirálért) kérésre képet is adok!
Hali az enyém is kitörött.. aluheggesztéssel lett megcsinálva.
Én rajta vagyok ezerrel! Amúgy kb hány km?
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

fordulatszámmérő óra (3500 ft)
lendkerék (4000 ft)
főtengely hajtókarral (4500 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (3000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8500 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2500 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
90-es utazó pont optimális
Üdv!
Van Yamaha DT125R-hez:
-1db első JTF558.16 lánckerekem
-1db hátsó JTR839.57 lánckerekem
-1db 428H erősitett 134 szemes láncom
ZSIR ÚJAK még ki sem lettek bontva!
Ezek együttes ára 7000

Van még egy rossz power szervóm ami alkatrésznek jó.Jó benne a motor, a végállás érzékelő, fogaskerekek, csak az elektronikában egy IC halt meg
Ára 4000
Van még Athena tömités szettem amiből a hengerfej meg a hengertalp tömités el lett használva kinek mennyit ér meg

Előre utalással csak 300ft a posta!
Aktiváltam a regisztrációt, be tudsz lépni.
Spambotok miatt van így, sajnos. Bár a sok kamu és duplaregisztráció miatt sem ár.
De, hozzátenném, mindez, PIROS betükkel le van írva, amikor regisztrálsz.
Egy motorozásnál csak kettő a jobb