Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha csak a szerelés 20-30 ezer akkor inkább te álj neki...
amikor a kuplungkart meghúzod, mozgatod, akkor a motorblokk bal felső részén, ahova megy a kuplung bowden, ott látsz mozgást a bowden végénél? ha ott nem mozog semmi akkor bowdenszakadás, ha ott mozog a bowden vége meg a kis himba akkor bent történt valami.
Sziasztok!
Tegnap menet közben beállt a kuplungom (nem emel ki) szerintetek mi lehet a baj? Nagyon bonyolult nekiesni, én mint nem motorszerelő érdemes nekilátnom? Szerelő ismerőst megkérdezve 20-30ezerre saccolta a szerelést, de sajna most nincs rá keretem...
1. Ülés leszed!
2. Benzin csap elzár!
3. Benzincső lehúz
4. Tank sapkára rakod a kezedet és szépen elkezded lefelé húzni az ülés fele a tankon és az alján lesz egy 6-os csavar, amire egy csőkulcsot dugsz kitekered és a tankot hátra húzod!

Remélem érhető voltam!
egy 10 es kulcs és min. egy kéz...
Heló
Hogy kell leszedni a tankot, meg mit kell hozzá leszedni, ha csak a tankot akarom leszedni?
Akkor meg tekerd befelé azt a rohadt keverékállító-csavart....akkor dúsítod a keveréket alapon...
ÓÓÓ vazze..köszi! Én hülye a sebességek alá már nem mentem..áá mondom ott már úgysincs...
alul valamelyik..
Valaki leírná nekem a 80-as DT tengelytávját? Nézem én a szervíz manuált de sehogy nem akarom megtalálni benne..Talán benne sincs? Előre is köszi!
Hát nagyon nem örülök ennek a fránya időnek...jó lenne ha mindig nyár lenne...
igen, ha egy cseppet megnövelnéd a keresztmetszetét, szerintem attól nyáron sem bolondulna meg
vagy tegyél be egy hajszárítót a légszűrőházab, és akkor finom nyári levegőt kap + turbó csak jó hosszú vezeték kell ,hogy menjen a hajszárító

vagy ne fárasszalak?
Alapjáratinak 42es van benne! Itt meg dellorto-hoz nem nagyon kapni:( Ha meg dörzsárazzal felcsinálják vagy 45ösre ki tudja minő lesz...
Tűvel próbáltam...akk természetesen nem jó,mert középen sokat kap és megtorpan(kicsit dadog és csak úgy megy tovább)! Különben a gyertya nem bele való,gyárilag 9es írnak elő bele,én 10est vettem,mert ezt dicsérték! Lehet megpróbálom 8-9essel hnap!
Csak fúvókával tud....
kicsit nem tudsz növelni a benzin szinten? gondolom szegényedés gond van, mert ugye hidegebb a levegő azaz sűrűbb ,tehát a jól gondolom több benne a zoxigéén. tehát több anyag is kell neki
Lehet nagyobb alapjárati fúvóka kéne bele?
Bizony,bizony Nem szívesen adom el ,de kell a pííííz
Vannak néhányan akik motort akarnak venni, pont itt van M.Fecsu, azért az övé az igencsak egyben van szerintem. Az évjárat ne tartson vissza senkit, vannak újabbak sokkal szarabb állapotban. Egyébként nem kért M.Fecsu hogy reklámozzak, csak nagyon tetszik a gépe
Ja! Az egy Gianelli rendszer! a gyári rezó rész hegesztett..... A Gianelli -nek meg préselt az éle. A képen mindez látszik is
Hát az lehet, köszi
Én is a csapommal szenvedek, de nekem a karnál folyik, vagyis ahol el tudod zárni meg kitudod nyitni. Kérdeztem Yamaha márka kereskedésnél 990 ft mondtak, csak nem tudom, hogy melyikre. 3 tömités van benne: 1. Felül ami neked szar valószínűleg, 2. ami a karon van rajta, egy karika tömítés, és egy nagyobb kör lapos lyukakkal!
van elég holtjátéka a gázbowdennek?