Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

marcy.freerider.umf@citromail.hu
jólvan ,örülök. de nem a Te tempódban ,mert akkor még friss lessz a paripa
hehe, amúgy a legszebb ,hogy nem lehet feltenni vonatra... én már própáltam , felhívtam a mávot, hogy vna egy ilyen súlyú méretű motorkerékpárom és azt szeretném elvitetni ide és ide, és mondták ,hogy nem tudnak rá megoldást....
Adj egy email címet és elküldöm
szögbelövő.
Uuu de mennék! Csak nekem már az egy motorozás, hogy felmenjek pestre. ....felrakom vonatra
nem enged bejelentkezni
megerősítem a regisztrációt, meg minden, utána meg kiírja h buktam a dolgot, és nem lép be:S
adom!
oh megjött
regelni kell?
mer regeltem, de nem nagyon kapom a levelet amivel megtom erősíteni...
?
Adatlapomon van a komplett leírásom, a fórum nagyrésze így állította be a power.
nem koppant le, csak néha pattant egyett, kanyarban meg nem volt semmi tartás, nagyon alulkormányzott.
tom van az az 1, meg 2-es csavargatható cucc
de azokat hogy kell csavargatni h jóság legyen?
Hogy kell belőni a power-t?:)
Nálad mit jelent a furcsa? Simán puha volt vagy lekoppant vagy mi?
TEgnap este unatkoztam és szétszedtem az első telót.... érdekes dolgok fogadtak szürkés fehéres nyúlós trutyi folyt ki belőle... talán megvan az oka hogy mért volt furcsa az elsőtelóm
Srácok, Jövőhét közepére úgy tűnik ketyeg az erőmű. Utána való héten /őszi szünet/ kis túra a pilisben, ha finom az idő? naaa? Naggyából 10 es út, Piliscsaba-Üvegtigris-Tinnye-Úny-Máriahalom-Epöl /fel a szikla tetejére:)/ -meg mittomén merre tervezem az utat. na?
Üdv.! 1996 Yamaha DT 125-R-re keresek tankot! Ajánlatokat itt várom...!
kösz, de nekiálltam, és rájöttem magamtól is...
azthittem bonyolultabb lesz,a zt tartja majd vagy 4 csavar...
akkor az a hiba! túlzottan elő lett feszítve a bowden, vagy már nagyon kopottak a lalmellák, és az a kiemelő rúd annyira elfordult /excentrikus szerkezet/ hogy a nyomórúdról fel tudott csúszni. ha kezedben lesz egyértelmű lesz a hiba. Nem bonyolult szétszedni csak vigyázza sorrendekre és esetleges apró alkatrészekre.
Igen azt a tengelyt ki lehet húzni, legalábbis több centire meg tudtam emelni, gondolom akkor ki is jönne... nah akkor hétvégén nekiesem aztán meglátjuk. Minden esetre majd lehet segítségeteket fogom kérni, ha megakadok. Köszi
ugyan nekem 80as verzió van, de szerintem a tied is ugyan ilyen megoldással működik
a 125 öst pontosan nem ismerem, de nézd meg, hogy amit a bowden mozgat /kis kart/ az ugye egy függőleges tengelyt forgat, kellemetlen esetben pl. az enyémnél az a tengely /kb12 mm vastag/ felefelé ki tud csúszni. és innentől a kuplung nem kiemelhető. ha azt a tengelyt felfelé ki tudod húzni a blokkból akkor az egész kuplungot szét kell szedned a dologk helyretevéséhez. Sok sikert!

pár hónapja így jártam Vácon... finom volt onnét hazavergődni kuplung nélkül...
Hát ami kellhet elméletileg, spéci cumo, talán 19-es cső kulcs, vagy krova, a kuplung kosár leszedéséhez, de elméletileg azt le se kell majd szedned.
A bowden az jó mert azt előző nap cseréltem szakadás miatt, minden összejött a kar is mozog, amit a bowden mozgat, csak nem emel ki. Nem csak a szerelésre mondta, hanem kompletten, nah de akkor is... szóval már utánnanéztem, hogy is néz ki amihez neki kell látnom, csak azt nem tudom pl spéci szerszám kell-e hozzá és elég egyértelmű lesz-e a dolog. Szerencsére műszaki érzékkel valamennyire megáldottak az égiek...