Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
érdeklödnék hogy dt 125öshöz gyürüt menyiért lehetne venni és milyet érdemes?
Üdv!
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

lendkerék (4000 ft)
főtengely hajtókarral (4500 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (3000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8500 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2500 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
De ha továbbolvasnál, akkor láttad volna azt is, hogy írtam, hogy postánál ez valóban nem működik.
Nem véletlen vagyok híve a személyes átvételnek.
Persze ha ismerik az emberek egymást személyesen, vagy egy jól összekovácsolódott netes társaság üzletel, akkor általában nem szokott probléma lenne. SKM -en már én is vettem Simsonba 4-es váltót, kipuffogót, stb-t. Ott láttam évekre visszamenőleg az adott személy hozzászólásait, hozzáállását a dolgokhoz. És nem volt egyikre sem panasz. Így minden további nélkül fizettem előzetes megtekintés nélkül.
Ja, ráírom, hogy Gyurcsány Ferenc, mint feladó. Mucsaröcsögéről. Max a posta van rajt, ahol feladták.
Vagy nálatok személyit is kérnek?
Vagy akár megkereslek iwiwről vagy akármiről és a te nevedben adom fel, te címedről. Aztán majd mennek a haverjaival. És lehet, hogy a DT áll a ház elött.
Nem mondom, így fórumon meg lehet bírni másokban, tény. Főleg, hogy itt ismerjük egymást valamennyire. De azért garanciának ezek a hitt dolgok édeskevesek.
Gond még sajnos így is lehet.
Van olyan, amikor pl a hibátlan fogalom másoknak egészen mást jelent.
Pl teleszkópokkal szoptam én is így. Tök jóindulatú srác, totál biztosan nem akart átbaszni és szerintem tutira elhitte még maga is azt, hogy amit árul az kifogástalan.
Csak hogy én más szemszögből néztem a dolgokat és számomra a teleszkópszára egy kalap szart nem ért.
Egy pattant krómozású szár szerintem szart sem ér, nemhogy egy forintot, akármekkora is a pattanás. Másnak ez még totál sérülésmentes lehet, akkor is ha 8x rákérdezel, hogy biztos az-e. És még saját maga is elhiszi a választ, hogy persze sérülésmentes.
Mondjuk igen, annak meg van az esélye, hogy hamis néven, hamis címet ír. Mert a posta sem ellenőrzi feladáskor, hogy valós személy-e a feladó. Utólag visszakutatni, hogy ki volt... Gyakorlatilag lehetetlen.
Haverom nem postán üzletelte a cuccokat. Személyesen vitte a lapkákat, vagy munkatárs, stb. Mikor elmentek a sráchoz, akkor nem azonnal hoztál el az RM-et. Mondta neki, hogy másnap este 8-ig fizesse ki a majd' egy éves tartozását, vagy viszik a motort. Másnap este 8-9 körül mentek a sráchoz, a motor ki volt készítve.
Ugyanilyen okokból lesz most neki elvileg egy 125-ös DT-je, 2 db kínai 4T quad, meg még 1 vagy 2 régi 125-ös 2T enduro. Asszem jövőhétvégéig kell összeszednie a pénzt a srácnak. De amúgy nem értem azt a tagot, mert látszólag van pénze szarásig. És inkább a motorokat adja. Pedig többet érnek, mint a tartozása. De mindegy, legalább így én is motorozhatok pár típussal.
Feljenetették, de nem passzolt a név a címhez, így még nyomoznak. Amúgy nagyon messze van az a cím is amit tudunk, meg ah nincsen ott akkor hiába mennénk...Na meg most kerüljünk bajba?
Ezt nem neked irtam félre ne érts!
Nézd meg az előzményt!
Név, cím rajta van a csomagon. A feladóé úgyszint. Össze kell csődíteni a haveri társaságot, és becsengetni a feladóhoz. Szépen visszaadni neki a téglát, és hozni helyette mást. Haverom szokott hasonlót. Csak ő kicsit nagyobb tételben. Nem akartak neki kifizetni 100-150 ezer ft-nyi forgácsoló lapkát. Elkanyartak a sráchoz, hogy kéne a pénz. Nem volt neki otthon. Viszont volt egy pöpec Suzuki RM 125 a háznál. Volt...
De azzal is át lehet baszni bárkit, mivel ha dobozba van a cucc nem bonthatod ki míg ki nem fizetted. Haveromnak egy robogó tuning kipufogó helyett tégla volt a dobozban.
Azt igazolhatom, hogy Apuci nem egy hüjegyerek, kamu adatlappal, mivel már találkoztunk.
utánvéttel a legegyszerűbb... felteszi postára 8000utánvéttel amikor odaér úgyse tudod úgy elvenni a csomagot hogy nem fizetsz... átverni szinte nem is lehet senkit...
Amúgy meg nem egy kis hülye-gyerek vagyok, aki kitöltetlen adatlappal firkál, és 8000.- forintot ér a becsülete....
Nemegyszer kiírtam a telefonszámom is, ami már 10-12 éve él, nem titkosított, kiadja a rendszer lakóhely szerint....
Csak egy kérdés...
Ha feladod postán, mert előre utaltam a pénzt, akkor csak 400.- forint a posta?
Szerintem akkor is 1800.- nem?
Vagy akkor Te biztosabb vagy benne hogy fizetek?
Én megbízom benned, de fordítsuk meg a dolgot....ha Te is megbízol bennem, akkor feladhatod simán, és ha itt a cucc küldöm az adószámra a pénzt....
Csak hogy érezd, amit én érzek....
Stimm?
Vannak ilyen szemétládák.....
Az tuti hogy rágyújtanám a házat
szomszédomnak meg egyszerűen nem küldték el a cuccot miután előre utalta a pénzt.
http://www.sportmotor.hu/motor...
új kipufogó a dt-én ! ha vkit érdekel akk nézze meg
Hát ebben igen, csak az előre utalás 400ft az utánvét meg 1500-1600
Az előreutalás meg az utánvét, az gyakorlatilag uygan az.
Csak a fieztés után tudod meg, hogy mit is vettél.
Nem az hogy behúználak vagy valami félre ne érts, elpostázom holnap ha kell, de akkor 7+posta mert újonnan ezek 10500-11 be kerülnek 7 még igy is baráti ár
sziasztok!
valakinek esetleg cross vagy enduró csizma?
link
Nem utalok előre senkinek....
Nem veled van bajom, hanem a stílussal...
Én ilyen rigolyás vagyok....sajnálom...
Akkor veszek nagyvasról 2 lánckereket....úgy is csak az kell.
Operable! Látom hobbielektronikán tettél fel kérdést. Javaslom, hogy tedd be egy erősítős topicba, arra jobban felfigyelnek (de csak ha 1-2 napig nem érkezik válasz a jelenlegi topicban). A másik, hogy olyan típusú tranzisztor nincs amit írtál. Ott valamit elnéztél
én is arra gondoltam remélem az lessz 1x azért már szét kaptam teljesen ,vagy pedig a rugokra gondoltam még hogy eltört.


kössz a tippet!
valszeg neked is kicsúszott a blokkból felfelé a bowden álltal forgatott tengely, nem ad az hangot, egyszerűen nem mozgatható a kuplung...