Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

- alkatrészek amik még vannak :

lendkerék (4000 ft)
főtengely hajtókarral (4500 ft), de a hajtókar cserére szorul kotyog
első fékbowden (1000 ft)
hűtő (4000 ft)
hűtőidom (1500 ft)
lábtartók (1000 ft)
láncvédő (1000 ft)
blokkvédő-haspáncél (1500 ft)
csomagtartó+hozzá tartozó idommal együtt (3000 ft)
első teleszkóppár új ATHENA simeringekkel (8500 ft)
hátsókerék tengely + láncfeszítők (1000 ft)
első sárvédő "műanyag" (2500 ft)

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Én DT-m is 140-et ment. Aztán mióta nem csak kettes van benne, azóta nem találok rá olyan km-órát, ami képes mérni... GPS-ek is csak 340 km/h-ig mérnek. :( Próbáltunk ráülni 8-an, hogy leterheljük, de úgy meg összegyűri az aszfaltot.
szia.engem a kuplung kosár érdekelne pont úgy ahogy a képen van,a lamella tartóval/vagy mi az/meg a berúgó kar rúgója.
a képen ahol megvan repedbe a blokk ez a berugó rugójának a háza vagy nemtudom pontosan mert nem én szedtem szét..
Az órát lehet...
ma mekkorát motoroztam.. :D valszeg lesz egy 125 dt-r igényes sm nem biztos nagyon örülnék neki mert a haveromtól vette az emberke 3 éve és csak 1500 km-t ment vele mert külföldön dolgozik...de szép gyönyörű gép
még annó mentem vele
2 személyel akasztotta a 140-es órát
A dob közepébe perforált cső, köré gyapot, és kész! A véget ízlés szerint alakítod. Az enyémet úgy csináltuk, hogy a dobot a blokk felől bevégeltük, majd egy akkora nyílást csináltunk rá, hogy körbe kb. 1 centis sáv maradjon. Erre hegesztettünk 3 tőcsavart. A könyökcső végére egy kör alakú lemezt hegesztettünk. Közepén csatlakozik be a cső. Fúrtunk a szélére 3 furatot, ami pont rámegy a tőcsavarokra. Kitömtem gyapottal az egészet, a peremet szépen megkentem kis FBS-sel, majd rá a könyököt, csavarokat meghúztam, és mehet össze! Idáig faja.
Ja, és bocs, hogy kicsit érthetetlen volt, de nem tudom jobban leírni.
I dont knówn.
mi törtött ki?
előszőr nekem is ugyanilyen volt egyszer rárugtam a berugókarra gyorsan egymás után olyat visszarúgott a berúgókar hogy nemtudtam ráálni a jobblábamra 2 hétig és akkor törött ki.
Hello! Ez nincs kitörve(egyelőre) vagy neked is ilyen volt és utána tört ki? Amúgy meg nem szarakodok aluhegesztéssel mert van 2 másik blokköntvényem csak azért mégis csak kiváncsi voltam mitől lehet.
Na nem kell itt megalománkodni Amúgy a túrát melyik napra gondoltad?
ja olyan nem lehetett, csak olyasmi mert az enyém annyira tökéletes és gyönyörű és hyperszuper ,hogy ebből csak 1 van. és alegjobb az enyém mert az enyém a legjobb, mivel az enyém

igaz most por megkötésre haszálom a pincében ,de erre is kiváállóó mert az enyém a legjobb



20 éves vagyok...
hehe, bár engem láttál volna... a blokk még mindíg elemeiben, se a henger se a főtengely nincs itthon
oké ,Arol 2T-t én sem tennék bele, ha nem kötelező, de azért szerintem a dété igen messze van attól, hogy a lehető legjobb fajta olajat igényelje. 2-3000 ft -s olaj sztem bőven jó.
Kit láttam ma 80assal a Bartók Béla úton? Előttem ment jóval, de messziről olyan volt mint a Mumié! Te Mumi fiam, te ne sunnyogjál itt, hogy darabokban van a bringa
de nehogy :D szerintem repsol sintético 2t jó neki én azt használom, nekem tetszik, nem büdös nem taknyos tőle minden, castroltol taknyos lett minden ez tetszik és 2000/liter ha jó helyen veszed de amugy meg 2800talán
köszönöm:D
arol 2t ;) árban a legjobb
Castrol actevo:fél szintetikus vagy fullszintetikus,árban van különbség.Az olcsóbbik a félszinti asszem 2300/L
Sűrgős!
Hello érdeklődnék hogy milyen keverék olajat vegyek egy dt 125ccm motorba a legjobb kell
Gi, Emzoli, valamelyikőtök vagy valaki esetleg nem tudna adni egy hangtompító tervrajzot? Az lenne a lényeg hogy átlássuk a dolgokat mit hogyan kellene csinálni, mert sikerült szerezni 80mm-es vékony falu saválló csövet és 60mm-es vastagfalu csövet, és rengeteg patent ívet, meg van AVI is, hála egy jó motoros és családi barátunknak Ha valaki tudna egy tervrajzot adni azt nagyon megköszönném, olyan kellene amit szétlehet szedni és gyapottal megtömni. Előre is köszönöm !
Hello érdeklődnék hogy milyen keverék olajat vegyek egy dt 125ccm motorba a legjobb kell