Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először is olajat leengeded, és megnézed hogy milyenek a fogak.
és akkor kuplung csere?menyi egy kuplung?
A kuplung kosáron levő fogak ha már megvannak kopva annak is van hangja, ha meg kitörik egy, az még hangosabb.
és ez mit takar?a kuplungom jó nem csúszik semmisem király csak van egy kis alaphangja
Hozd el Gödöllőre, megjavítom....
ja és lenne még1 kérdésem , nem jó az öninditom aksi jó , biztosíték az aksinál nincs kiégve, mi lehet a gond vagy lehet máshol is biztosíték ami kiéghetett?
rendszergazda nem tudom nekem irtad-e de nekem ugyan ez van hogy nem forog ki rendesen . 1 esbe még csakcsak de a többi sebessgébe egyáltalán nem tud
Mert nincs behúzva a kuplung!
Lehet fogtörésed van...
na nincs valakinek ötlete miért ad olyan különleges hangot amikor nincs behúzva a kuplung?
Dobj képet róla!
Mindről!
Üdv!
Van Yamaha DT125R-hez:
-1db első JTF558.16 lánckerekem
-1db hátsó JTR839.57 lánckerekem
-1db 428H erősitett 134 szemes láncom
ZSIR ÚJAK még ki sem lettek bontva!
Ezeket egybe adom, együttes ára 7000

Van még egy rossz power szervóm ami alkatrésznek jó.Jó benne a motor, a végállás érzékelő, fogaskerekek, csak az elektronikában egy IC halt meg
Ára 4000

Előre utalással csak 300ft a posta!
Amúgy kb 1500
Hali!
Csak egybe adom lánccal együtt.Ez a pont rávaló lánc.
az mitől lehet hogyha a kuplung ki van engedve olyan érdekes hang jön a motorból,ha meg bevan húzva semmi hangja nincs!léci segítsetek!
Hát akkor sokall, nem tud kiforogni.
Amúgy Devecserben lakom!
Mikor leszel Msnen?
Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy ha a kelleténél nagyobb fúvóka van a mociban akkor gyengébb leszz?
Ha megírod merre felé laksz,lehet hogy megnézném a motort...enyém meg megy a levesbe
elhiszem...de ha már festetek valamit akkor mindent...sajnos valahogy nekem csak így lenen szép nemcsak 2-3 idomot..hanem váz meg minden...meg én dt-r szeretnék SM-be.bocsi amúgy jól néz ki SM-el a Tiéd is
Munka?
annyi munka van vele, hogy a hátsó féket munkahengerét kell felrakni. Festés? Valóban van egy kis szín eltrésé az idpmok és a tank között, de 2 idomot kell csak maximum festeni, pontosabban 3-at. Tank, meg a 2 oldal idom. És minden enduró alkatrészét oda adom mellé, lámpák, idomok, kerekek, gumival,dobfékkel, elsőn pedig tárcsával.
Jó nem mondtam, hogy te vedd meg mindenképpen, de szerintem nem kérek érte sokat, mivel garantáltan minőségi cuccokból van összerakva. 57.25-ös prox dugó van benne, ami még bejáratós, friss olaj, új kuplung,teló teljesen felújítva az utolsó csavarig, szóval hidd el nagyon sok munkám van benne, és meg is hálálja, mivel pöccre indul, és nagyon erős. Ezt úgy értsd,hogy 125-öshöz képest,nehogy valaki megtámadjon azért, hogy mint egy 400-as:D
jah a hátsó is érdekelne.....
4000.-+posta?
túl sokat kérsz érte..meg még menyi munka lenne vele..meg festés stb.. :D
Szia.
A 16-os első lánckereket mennyiért adnád?
Vedd meg az enyémet, úgyis eladó!
a keréknek az agyába* én írtam el bocsi!hát nem tudom én is SM-et akarok télen csinálni belőle de nem tudom hogy lenne jobb...mert amit DT-t kinéztem SM-be elvitték :'(