Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy érdekes az a henger dolog, nekem a régi motoromat se lehetett már fúrni, azt mondták, mert dugót 42mm-ig lehet hozzá kapni, viszont a hengert 45mm-ig lehet fúrni. (volt egy ekkora polini hengerem, vagyis meg is van csak torpa, na azzal piszkosul ment) Egy prox dugó árából lehet csináltatni is hozzá nagyobb dugót.
Oké! Akkor várom majd a képeket, majd adok tel. számot vagy valami elérhetőséget
én azzal a használt hengerrel (egy fos dugót vettem bele,) mentem vele 90et(15ös első lánckerék, 5.ben csak hátszélben gyorsult, de ha elérte az a fordulatot ahol volt valami ereje már tudott menni), de ahogy kezdett kopni a dugó, lett 80 a vége, aztán az is nehezen, most 13as lánckerék van, így 75 a vége de százszor jobb a motorozhatósága, váltás után oda megy a fordulat, hogy egyből tud húzni tovább 5.-ben is, igaz 75-nél többet nem tud menni :D Amúgy egyik oldalán nincs burkolat, hátsó lámpa nem gyári, egyik oldalán eltört az indexbúra, de van másik xD karbi se gyári(megvan az is csak kehelycső eltört), meg a csonkja el van törve (ezért várom a postát) Ha megfúratom, akkor új főtengelye lesz gyakorlatilag, úgy gyári csapágyak, prox dugó, 2. fúrás lesz a hengernek. Ha megkapom a postát 16os karbit kap, jó csonkot, és a deformált első felnit cserélem. akkor már 100 000-es ajánlat csak párszázas ajánlat lesz. 50es gyorsaságira elcserélném viszont majd lehet.
200ba volt a motor össz, és sikerült 65ér elpasszolni, de ugy h alig akart menni, biztos eltört benne 3.ra is a gyürü és a henger fala meg már tul vékony volt:S
Ez van.
100000?Az nem is sok érte annyira, és télleg nagyon faszák, mert mentem vele 75-80at:D
henger miatt eladtad? 25 ezer FT egy új 65ccm-es nicasilos alu henger rá dugóval, de én használt de tűrhető hengert vettem fejjel 3 000Ft-ért neten. Amúgy érdekes ez a yamahás.. a DT50M-et 1978-tól 81-ig gyártották. És olyan, mint ami nekem van képen: a zöld. Amúgy még ha nem is ér annyit a motorom, én 100 000Ft alatti ajánlatot meg sem fontolnék, még így sem, hogy ideje fúrni a hengert. Annyira jó kis gép és azt is nézni kell, hogy abból a pénzből mit lehet venni, ami nyújtja azt amit ez. (Egy régebbi de jól működő 50-es streetfighterre vagy speedre azért elcserélném ha végeztem a felújítással :D De az is kérdéses, mert enyémet legalább tudnám, hogy hogy lett összerakva és mi került bele) Sok sikert a kereséshez. Ha tudok ilyenről írok fórumra.
80 LC(2)-n 18-as vagy 20-as VM SS van manual szerint.
Nem tudom, de én benn voltam Yamahánál és ott a motoromra, ami a hirdetés képén látszik motor és alvázszám alapján a gép dt 50m-et adott ki, és a gyári szín is egyezett.Én ebből gondoltam.
Amugy sajnos nincs, csak ez a robesz, és ismerem a motort de nekem sajna hengercserés lett, ezért eladtam pénzhiányában
Mi lenne az?
A 80-ason milyen karbi van gyárilag?
Elképzelhető, hogy ha az is Keihin, akkor passzol. Mert pl tán a PWK, és a PE, TM-é azonos.
Persze ha valami gyöszkarbi van rajta gyárilag, akkor sanszosan nem.
Ha egyezik a karbi, vagy csak torokméretben van különbség akkor lehet hogy jó, de szerintem kizárt dolog
Sziasztok nem tudnátok hogy a dt 125-ös tűszelepe jó e a dt 80 asba?Valaki irjon pls
Yamaha DT 125 R alkatrészek eladók.
Robogóra valami biznisz,dt-n kívül érdekelne?
Amúgy ha megnézed a képeimet, az első képen egy zöld régebbi motor van az a DT50M, de amit te keresel az DT50MX
Olyanom van de nem eladó (persze ha olyan az ajánlat az más, ismered a motort, szóval egy robeszért nem adnám oda) :D Faszán felújított főtengely, 4ezret ment összerakás óta (csak a főtengely lett akkor belerakva, a prox dugó plusz gyári koyo csapágyak a polcon várnak és a hengerfúrástól függ mikor kerülnek bele + első kerékben van egy ütés de már csak arra várok, hogy a srác postázza a másikat + másik karbit) Viszont sulimba jár egy gyerek, egy vizes vázba van az MX blokk belerakva (sztem 80as váz), egész jól néz ki. Ha megtalálom a tulajt megkérdem eladja-e , úgyis kérdezni akarok tőle valamit.
Igen?
Nekem a hengerfúrást,jól csinálták....
Hali!
Én is kecskeméti vagyok, eladtam a dt-met, de nagyon visszasírtam.Nem tudsz eladót, vagy esetleg olyat amit cserélnének?
1986-os dt50m/mx levegős 5 sebességes kockalámpás érdekelne.
Cagy ha nem tudsz, akk hol nézzek utána?
itt egy link mit adnék.
Amugy ha a többieket érdekli/vagy van tippjük irhatnak nyugodtan

http://kepesmotor.hu/yamaha-en...


Köszi Üdv Baggio
Hát igazán nincs mit!
télleg, rájuk nem is gondoltam, kössz!
Náluk készült a darab... hozzájuk soha többet ,még egy szelepsapkát se! jól megszivattak ezzel a főtengellyel.
Táboriék tuti jól megcsinálják!
Tábori
A Négykelemennél lehet foglalkoznak ilyesmivel,nézz utána.
Keresek Pesten, vagy környékén KORREKT HOZZÉRTŐ Gépműhelyt. Mert elvittem motorosboltba felújítatni a főtengelyemet, de olyan görbe mint a kifli. Széthúzni ,majd normálisan összerakni kéne.

Előre is köszönöm ,ha valaki tud valami jót
Nem vettelek fel mert nem nagyon volt időm rá meg nem is nagyon foglalkozom az msn-el, de a személyes adataid között sem találtam a címet.Holnap lefotózom, tuti nem felejtem el és ha kell ide feldobok képet.
6voltos,yamaha dt blokott keresek borsod vagy heves megyében,