Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dzsi elbaszta.
Verd rá.
(nem azt :)
ja, ezt mondtam én is.

Egyébként meg GI volt a hibás.
Bejáratós.
Meg egyébként is, az olajpumpa is egyharmincba kever, maximumon.
Na most ezt kell nézni, mert többet kap nyélen, mint alapjáraton.
AZ, nem jutott eszembe...
nyélen amúgy is 1/33-mal megy, ha kiscsit ráálítasz, akor meg mégsűrűbbel.
Ebből kifilyólag, ha tankba kever a kolega, akkor nyalván a legnagyob terhelést kő figyelembevenni.
(de látod, a hüyleség ellen semmi sem véd:)
Vitongos lehet(ha barna) az faja:)
détébe minek 1:25?
TKR az szar.
Nekem nem bírta a port.
Elf Moto 2xt 1:25be keverve, meg egy kiló por kb, és meg nem akadt, de ahol a membrán kitakar, ott hatalmas válla van a hengernek.


Ja, hogy a port nem szereti a motor?
A picsába, akkor elrontottam...:):)
Igen volt hónolva, ez jól is látszódik még rajta, 1. fúrás ez.Estére felveszlek msnre.
üdvözlet !

3rm-10 es "cdi" kellene nekem , ime egy kép róla .
Aki tud segítsen , egy kb. ár is jól jönne.
Valaki megtudná mondani az első teló szimeringjének a méretét? Furcsa módon egyik napról a másikra elfosta magát:S És még hogy szerintetek mien olajat tegyek bele? keményíteni akarok rajt a gyárihoz képest... 10W? 15W?
én megvenném azt a jámáhás "gyárit" a helyedben, ha csak 1800 ft sztem annyit simán megér
én most vettem "járműipari" minősítésű szimmeringet főtengelybe. ezervalahányszáz ft. barna színű, elég jófélének tűnik. cspágyboltból.
Én sem találkoztam, de inkább megkérdezem!
Üdv.! Tankot keresek 96' 125 DT-R-em hez...! Az ajánlatokat itt várom! Előre is köszönöm!
Fura. Sokfelől hallottam a kérdést, hogy fúrás után lett-e a henger hónolva. Én még nem találkoztam olyannal, hogy ne hónolnák meg a hengert fúrással együtt.
Fúrás után hónolva is lett? Ez hányadik fúrás? Valami elérhetőséget adhatnál akkor, vagy vegyél föl msn re, kint van a cím az adatlapomon
Ezen gondolkodtam én is...de villany tüzhelyünk van! Amúgy az antennás dolog az jónka tűnik. Csak nagyon sufnizni se akarom....de kiderül, majd hogy a dupla tömités mennyire lesz jó, mert pont olyan vastag gumit nem nagyon tudok szerezni amilyen gyárilag a tömités. Amúgy megjött az ülésem új ülés huzattal. Nagyon fasza lett. :DD
Valami küllőszerű anyagot a gázon felforrósítasz.......
Folytassam?
és ha egy régi teleszkópos antennát ütnél bele? XD abban vannak méretek és talán ha jól kocogtatod ki is vágja a kört
Átlyukasztani át tudom egy csavar húzóval is, de csak kilyukad és össze is húzódik.... Csak lyukasztóval tudom megcsinálni....mert arra ráütök és szépen ki is szedi a kis kör darabkát.
Valami vastag tű?
Néztem, ha alá raknék egy bicikli belsőt akkor kiemelkedne annyira és jó lenne....csak hát dupa tömités...nem tom. Meg a lyukakkal vagy bajba, hogy nem tudom mivel kilyukasztani. Holnap megpróbálok szerválni valahonnan lyukasztot.
Képet holnap tudok.12-ért gondoltam mert nincs rá szükségem már.Bár a kép az nem mond sokat..... Én viszont garantálom hogy nagyon jó hiszen használtam, meg nagyon pontosan van megfúrva, 0 még a kopása.
Csinálni nem tudsz valamiből? Az eredeti alapján tuti lehet