Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt ,hogy keverékes a lendkerék belselye, azt a rossz főtengely szimmering okozza. Ez cserélendő ebben az esetben! A lendkeréklehúzót pl csináltatni lehet, 27*1 es balos menete van, amely megegyezik az ilyen többi Yamahával. Pl a Jog robogókon és a régi 350es Rd lendkerekében is ilyen van. Esztergályossal tudsz csináltatni, de ha viszed a blokkot egy robogószerelő is szerintem egy köszönömért lehúzza
szia! az a gyujtáshoz kell az a kütyü
Hm tényleg... Lehet az lesz. Majd hétvégén nekizuhanok, és kezdek vele valamit. Vasárnap erre szánva. :D Kössz a tippeket!
Akkor a simsonos korszakodból ha raktál el bovdent, arról is le lehet forrasztani.
sziasztok! segitség kellene skacok!yamaha dt-hez lendkeréklehuzot hol lehet beszerezni? a lendkerék belsörésze benzines de nagyon!ezt mi okoza? szimering?
Nincs meg a bogyó, és nem rojtosodott ki a vége. Szerintem lecsúszott a végéről a bogyó, és meg van a bowden gyári hossza. Majd valamit kezdek vele, most nincs kedvem. :D
Alul a blokknál szakadt le földúton, tehát nincs is meg a leszakadt bogyó.
Ha a végén szakadt el (hol máshol), akkor szigszalaggal betekered a szakadt bovdenrészt, hidegvágó+kalapács vagy vágókoronggal elvágod, aztán ráforrasztod a levágott részről a bogyót amit be kell akasztani. Ha szerencséd van elég hosszú.
Vááá elszakadt a DT-men a kuplungbowden. :( Hétvégén nyilván ezt is babrálni kell, bár nem tudom hogyan. Csavaros bowdenvég?
Itt a kütyü ami kellene hozzá elvileg:D

várom a válaszokat.
a cdi vezérli a powert is elvileg
nekem sincs se világítás,semmi elektromosság,csak szikra,kb 1.5 éve...
hali ,akkor nekem nem a cdi kell,mert a tank alatt ottvan a kis cucc,meg a cdi nélkül nincs gyujtásom,de megy a motor.
áhh fingom sincs h mi kellhet hozzá,lehet egy yamaha szervizre rákérdezek.
Még átgondolás alatt a téma.
Egyébként ott van a hirdetésem alján.
Én is írtam volna levelet,hogy egybe viszem a Dt-t,de hova írjak?
nem találtam mail címet
Szia!
KÉrlek írj nekem egy emailt, mert itt követhetetlen lesz a beszélgetésünk.
Köszönöm!
Kuplung agyért mit kérsz?
Szia!
99-es a motor. Ha jól láttam akkor a tank alatt van de nem tudom pontosan mert szerelőnél van és ő már szét berhelte mire mentem.
Szia!DT-re első gumit milyen árban tudsz nekem adni?21-es kell rá!
de az enyém 125-ös, és a webshopban is 125-ös dt szerepel
pl. a 80 lc2 be pontosan ilyen végződésű bowden való
eladó xamaha dt 125 be való központi rugós tag hátul doboshoz való 3 ezer forint ha érdekel hivj 06 70 262 60 46
4. kép jobb felső sarka
Yamaha DT 125 LCII bontott cuccok:
bontott motorblokk: új dugó, fúrt henger, főtengely,váltó,kuplung, cdi elektronika,power motor stb,
ezen kívül kerekek, hátsó teljesen új gumival van, idomok épek, de festés kell rájuk, műszerfal, elektronikai dolgok stb..
Ezen kívül: 125R-es blokk kompletten, hozzá tartozó power motor is van, és ugyanilyen bontott blokkom is van, ha bárkit bármi érdekel szóljon
ez a probléma hogy nem tom :D
elvileg nem cdi kell mert a gyujtásom az üzemel
bár 7-9000 ig dadog és 9nél többet nem pörög még üresbe sem.
mikori évjáratú a géped ?
kel a kütyüről kép :)
hmm,2rh-s cdi jó neked vajon?
ha igen,megegyezhetnénk,megvettem,csak nem az enyémhez való.
hali
milyen évjáratú a géped ?
az olajtartályon van ez a kütyü ?