Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a benzincsap tömitésen(van 2) az egyik egy nagy kör benne 2 lyuk felül alul egy elipszis. meg va egy kis karika mint a gyürü csak vékonyabb. Nekem a nagy lyukas nem jó. És a lyukakat meg nem tom mivel ki lyukasztani.
Nincsen azon semmi lyuk..csak egy ksi karika...nekem legalábbis olyan volt...
És azon ugyan úgy vannak a lyukak?
Háti permetezőben van valami kis gumi tömítés...nem tudom pontosan, hogy hol..nekem az van benne..és fasza...amúgy boltba is lehet venni..én Yamaha boltban vettem egyszer egyet...1800 forint volt..
Sziasztok!

125rem van és az első villan a négy keréktengelyt tartó csavarból kettő megadta magát(tőbe letörött). NEm húztam meg nagyon de lehet h én voltam a balfasz... Valami ötlet h ne kelljen az egész tagot kicserélni?:S
Azon gondolkodtam valami esztergályos megtudná heftelni, de ez az utolsó megoldás lenne csak...

Előre is köszi
Tudna valaki segíteni DT 80 benzincsap tömités ügyben? Elkopott már és folyat! Lehet szerintetek hozzá venni?
megrendeltem a robogotuningnál,felénk nem nagyon esztergálnak ilyet,
sziasztok nálam lehet kapni dt hez lehuzót balos a menete sehol se találtok ijen csavart eszterga gépen gyártot lehuzó 3500 forint ha érdekel valaki kérésre tudok képet küldeni ha érdekel hivj itt a számom 06 70 262 60 46
Akkor fain vagy, mert a DT-nek fordítva van a menet a lendkerékben. Nekem nem ment szimóéval. Én 500Ft-ért esztergáltattam lehúzót ismerőssel.
a simson lehuzó nem jó bele probáltam.fötengely szimeringet milyet érdemes venni?
és ilyesmit mennyiért lehetne boltolni ?
Az 50 es RD-m lendkerekét én simo lehúzóval szedtem le Ahogy nézem a te dt-d nek a blokkja szinte teljesen megegyezik vele.
Dugattyú:
TKR- ből nincs DT 80 -hoz, ezt már többször beszéltük a fórumon.
Igazából a For Yamaha annak ellenére, hogy Tajwani egész elfogadhatóan van megmunkálva, de nagyon sok Ambikát is eladtunk és arra sem érkezett panasz, de csak a DT80-hoz.
Én inkább a For Yamahát ajánlanám, mást nem igazán találtam a piacon hozzá.
http://robogotuning.hu/spl/793...
Osztálytársam a csepelről a Simson lehúzómmal szedi le a gyutacsot mindig. Bár azon lehet valami Pannónia, vagy ilyesmi gyújtás van?!
Nekem is for yamaha van benne..eddig kb 2000 km-et mentem vele és fasza
Engem lehet, hogy érdekelne. Mennyit kérnél érte?
Képet tudsz földobni róla?
for yamaha dugóról eddig pozitívumokat hallottam ill. olvastam itt
Tudsz rendelni hazsnálgató dugót pl Tkrj-t.
Omega motor asszem.
Simsoné biztosna nem jó hozzá.
Sziasztok!Van egy jó állapotú 80-as DT hengerem eredeti yamaha dugóval bejáratva, csapszeggel mindennel eladó.Nagyon jó kompressziója van.
Az biztos, hogy jobb, de eddig mindenhol csak azt találtam hozzá meg vmi noname-t, FOR YAMAHA, a pink motorsnál is csak ilyet tudnak hozzá adni.
Most nem tudom pontosan, vagy a simsoné, vagy a csepelé jó hozzá, én is azzal szoktam, de már nem emlékszem melyiké
Ambikánál taláűlomra bármit veszel az jobb.
Sziasztok!
Nem tud valaki valami jobb minőségű dugót 80-as DT-be, mint pl az ambika meg ezek a taiwani szarok?Hallottam hogy van a proxnak yamaha beluga dugója, és abból kell kimaratni az ablakokat, de azt inkább kihagynám. Köszi előre is.
köszi a segitséget! üdv:istván