Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)
Igen rád gondoltam.
Msn-en tudnánk beszélni?
(hmmartin94@hotmail.com)
Több cucc is érdekelne.
Nekik pl van:
ixin csapágy kína
Két megoldás van, egyrész meg kell nézni, hogy 13 széles kosár elfér-e. Ha nem, akkor esetleg megpróbálhatsz a kosárból leszedni fél-fél mm-t, általában elbírják.
18x22x13-as sima K szériás van, illetve 15x19x13-as. Vagy 10 szélesek. Külső vagy belső persely kellene hozzá, nyilván hőkezelt, túlfedéssel mehet rá a tengelyre, fogaskerékre. Nem egy nagy összeg a legyártása. Néztem ebayt, nem annyira ismert gyártóknál van, de így típus szerint nem dobott ki találatot, esetleg mailt írni nekik és tuti küldenek. Kínából telefonalkatrészek is itt vannak fillérekért.
Mizzu dt fórum
Nincs valakinek valami jó első krossz gummája, eléggé csuszkál nekem az első Mitas enduro
vagy az is csúszkálna?
Te tudtad az utat, hova mentem volna előre :) Odafele meg már majdnem megszívtam, hogy beleálltál a sárba én meg mentem a mélyvízbe :)
normális, nyugi
Na-Na!
Nem úgy nézett az ki tegnap, mintha nagyon menni akartál volna.
Már van a cuccban 100km, holnap megmutathatod, hogy hogyan mész a 27lovas Morinivel
normális a vastagsága, nem ilyen cintányér féle?
ez ugye egy tőgörgős csapágy melynek belső futófelölete a tengely, külső pedig egy acélgyűrű melyet a öntvénybe nyomunk. csak azért írtam ilyen okoskodóan mert aszthiszem ez nem tűgörgős kosár, mivel tartalmaz külső gyűrűt. szóval a külsö gyűrű átmérője 22mm tengely 15mm és 12mm széles


régebben egy kolléga írta, hogy csak 21 est tudott beszerezni pedig járt utána.

ha tudsz valami okosat, megköszönném
szia, rendben, azért mutattam képet róla, mert ez tzr 125-é., de nagyon sok minden egyezik a 2 mocin, és vettek is már dt-re tőlem ilyen tárcsát, de ugy dt-ből is sok fajta van...
Mi a lehetetlen görgős kosár mérete?
köszi, ha oké keresni foglak
Vizhatlan gatya kell csak, csizma tényleg oldscool, de azzal nincs gond. Azellen meg nincs mit tenni, ha megtelik vízzel :) Tegnap is, ahol miattad kellett megállnom a csizma szára fölé ért a víz. :)
Hatalmas előrelépés lesz azt kell, hogy mondjam :)
Ja, hát szó mi szó, ahhoz hogy a 27 lovas morinivel a "28" lovas dtket kövessem a gyorsabb részeken, ahhoz 3-4-5 alapjárat közelében kell lennem
Hőálló lemezből vágatsz lézerrel vagy vízzel. Utána meg vagy megköszörülteted (mágnesasztal nem fogja!), vagy esztergán 2 oldalról egyszerre végighúzzák késsel (esztergályos emlegetni fogja anyukádat). Mintát meg olyat rajzolsz bele amit akarsz acadben.
5k alatt megvan.
Ok, nekem ilyen van, nézd meg a felfogatást jó e, 5ér adom, ez 210es átmérőjű.
na legalább most összeszámolom:
tömítés 3400, főtengely 11, csapágyak-szimmeringek szerintem olyan 8-10 .eddig 23. most a régi dugóval rakom össze mert az a lényeg ,hogy a szezon végéig még valamennyit tudjak menni, addig meg pezsgősdugóval is elmegy. aztán még olyan 15 a fúrás-dugó. kb
Energy15 el most számolgattunk, az én főtengelyem ebben a szezonban kb 60 milliót fordult


igen éppen semmi fontos teendőm nincs a légzésen kívül...
szia!
esetleg yamaha dt 125r-hez hengerfejtömitést nem tudnál csináltatni? msn-ed nem adnád meg lenne pár kérdésem. köszi előre is ha itt nem akarod kiirni akkor küld el a david122@citromail.hu-ra a címed lécci
köszi a segítséget előre is
Mennyiben lesz cakkli-pakkli?

Télen nekem is benéz egy...
Van neki valami csimmája, de egy gummer jobban állna, szómiszó

Pont azon sírt a szája, hogy kéne valami vízhatlan ruha neki.
Ajánlottam egyik ismerősömet, aki tud kukás rucit szerezni.
Ilyen rikítósárga, fényvisszaverő csíkokkal.
Illene rá
Kicsit ma is haladt a gépezet, elvittem a főtengelyt felújítatni /remélem nem fogják elgányolni/, voltam tömítés készítűnél. Rendeltem 2 garnitúra hengerfej /klingerit/, és hengertalp tömítést. a hfej töm. darabja 1200 ft, a hengertalp 500 ft. keddre lesz meg, elég korrektnek tűnt az úriember. /Bp. VI. ker. Jókai tér 6./ A főtengely 2-3 hét . Kiűrittettem ma a blokkot ,összes csapágy /azt a buzi tűgörgőset bennehagytam mert állítólag beszerezthetetlen mérető/ és szimmering ki lett véve. Ha valakinek valami csapágy ,szimmering méret kell el tudom mondani mert mindent felírtam:)

Íme:
Hali, nem tudom, mert ismerősnek kéne annyit tudok ,hogy DTR re kell