Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de megfogott volna az acerbis is ha nem betonos uton esel el
beton utra bőr kesztyű kell
egy darabig biztos nem motorozol most
addíg vegyél kesztyüt
Hali győrben a citybikeban..
Szerintem nagyon jó. Olcsó is, ha megnézed és sokat tud. Van egy Acerbis textil krossz kesztyűm nulla protektorral, az nem fogott volna meg tegnap. Innen el is küldik postán...
Egyébként nagyon olcsó alkatrészáraik vannak..
Itt tudsz körbenézni:
CITY BIKE WEBÁRUHÁZ
hello!
ilyen kesztyűt hol lehet venni?
Sziasztok. Van egy dt 50.esem. Valto olajat akarok bele onteni csak nem tudom hogy mennyi kell bele. Nem tudja valaki hogy mennyit ontsek bele? Vagy van valamilyen jelzes rajta? irjatok. Koszi.
Azért még körülnézek térdvédőben. Ezeket mennyiért tod hozni?
mindegyiket meg tudom hozni, ha kell, bár a térdvédőtt egy kicsit gyengének találom
Hát igen, viszont az esés óta nincs bőr az alkaromon meg a kezemen...kényelmes vagy sem...kell
Egyébként ezeket nézegettem:
Könyökvédő
Térdvédő

A kesztyű pedig:
SHOX Cemoto Kesztyű
Cikkszám: SHcemotokesz
Ár (bruttó): 4 000 Ft

Leírás:

-off-road kesztyû kézfejen karbon protektorbetéttel és mûanyag
erõsítéssel,
-ujjperceknél mikroszellõzõvel, ujjközöknél kötött stretch betéttel,
-tenyéren velúr erõsítéssel;
-csuklónál tépõzáras pánttal rögzíthetõ
Színválaszték: fekete-szürke
Sziasztok. Van egy dt 50.esem. Valto olajat akarok bele onteni csak nem tudom hogy mennyi kell bele. Nem tudja valaki hogy mennyit ontsek bele? Vagy van valamilyen jelzes rajta? irjatok. Koszi.
dt 125R kerékcsapágy méretét számát valaki legyenszíves gyorsan leírni köszönöm!
Protektoros kesztyű nincs akcióban, meg nem is kell szerintem terepre.
Térdvédőt tudok adni többfélét is, könyökvédőt meg az első motorozás után ledobnád, mert kényelmetlen.
Valaki tud ajánlani valami motor bontót vagy valakinek nincs elfekvőben egy DT80lc2-es első hátsó kerékagy?
Nekem full protektor kesztyű kéne.
Térdvédőt meg könyökvédőt tudsz adni? 3 vásárlása esetén vmi akció?
Természetesen
Csak azt nem kötözték fél órát a balesetin mint engem... a lábam és az alkarom nem lett lefotozva sajnos... pedig az nagyon csinatos...mondhatni rojtokkal díszített marhabőr..
Ezek a földetéréskor keletkeztek, a többit a páncél fogta... kesztyűm meg otthon maradt...
Ez igen! A motoron is meglátszik?
Kesztyű lehet segített volna, nézd meg ezt a linket
http://robogotuning.hu/shop_se...
Tegnapi motorozás eredménye
Hellósztok!
Valakinek nincs elfekvőben YamahaDT80LC2-es első-hátsó kerékagy!csak az agy!
Tőlem meg semmit sem kapnának.
Maximum nagy nagy szájtátást, amikor kérnék a papírokat.

Jajj biztosúr, itt volt ám valahol.
jajj, a rendszám is eltűnt?
Hát akkor ez 50-es..
DT125R-en hol van a motorszám? Előbb olyan igazoltatásban volt részben, hogy ihajj! De a motorszámot nem tudtam nekik megmutatni, mert fingom sincs, hogy hol található. Vázszámot ellenőrizték. De olyan szinten elkértek / megkérdeztek minden iratot, hogy már majdnem oda adtam a kunság volános bérletem is.
Ezt úgy hívják, hogy külső futógyűrűs tűgörgő.
Annyira ritka dolog, hogy a csapágykatalógusokban sok oldlanyi iylen van.)
HA az egyik gyártónálnem találod, a másiknál kell kerresni.
Pl a buzi hondának az amániája, hogy oylan méreteket hazsnál, amit csak és kizárólag a nyomorult NTn gyárt, ami azért jó, mert 3szor drágább, mint bármylik másik cég.
Írtam e-mailt-t
Teneked kellett enduro
Holnap, ha eljössz velem, nagyot sarazunk!
Köszönöm ,hogy utánanéztél. Az a helyzet ,hogy minimálisan lóg, és ha bemennék a csapágyboltba és ott kapnék, vagy két nap múlva hoznának akkor biztosan vennék. De sajnos egyáltalán nem vagyok otthon ezekben a netes rendelősdi dolgokban. Tehát ezt a rendelést nem eröltetem. Egyébként 13 széles az egyszerűen beszerezhető? mert az lehet elfér, de ha megengedi akkor leveszek belőle oldalanként 0.5-öt
Nincs msn-em. írd meg erre a címre (szdani91@citromail.hu) hogy mire lenne szükséged, és ha tudok segítek!
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu