Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhh, írtam pár sort és errort dobott az oldal.
1. Örülök, hogy mégis csak dzsuva volt és nem kellett karmantyúzni.
2. Persze, bármikor jöhetsz, csak elötte hívj.
3. Amúgy is felhívhatnál mert motoron elhagytam a régi telómat és szarrátörtem, nem tudom a számod.
Én leszögezem, hogy terepen életemben nem mentem korábban, de ma pl az ülés aljáig volt vízben a motorom, a karbik úszóháza ténylegesen úszóház lett és csodák csodájára nem szívott vizet a motor (tank alól szív fentről), akárhányadikban voltam ugyanannyival haladtam előre :) Nem tudom hogy jöttem ki, de kijött :) Imádkoztam, hogy ne szívjon vizet.
És rám, mint kezdő terepesre multkor amikor többen mentünk vártak a kollégák, mert nem haladtam elég gyorsan. Szóval nem tudom felétek milyen emberek vannak, hogy csizmaszintű sár már kihívás, de azt állíthatom hogy nem az rmz-n és a crf-en múlik a dolog. :) :)
Babika és Yahzee is tudna mesélni :)
Szia feketebirka köszönöm szépen a válaszodat!Szavaid vigasztalóan hatnak :)Öregedő létemre imádom ezt a mocit!Terepgumim van rajta.Igy ha hozzáadom a +10-15 km ert már nem is olyan elkeserítő!üdv.
Ha valakinek kell gianelli dob!
http://www.kepesmotor.hu/honda...
ELADÓ HONDA CR125R ÉS EGY DT125R HIBÁTLAN ÁLLAPOTBAN!
Amúgy qrva nagy respekt a kis DT-nek! - Nagytarcsa
A képen látható gödör alján megakadt a sárban (oda fele még átment rajta). Az eleje a teló aljáig süllyedt, a hátulján ellepte a dobféket. Leszálltam próbáltam egyesben kierőltetni, de semmi. Azt persze a csizmám is lábszárközépig a trunymákban. Na azt próbáltam kirángatni (kívülről nagyon vicces jelenet lehetett ). Leállítom, próbáltam kézzel kihúzni, de hát nem vagyok energy15, aki fél karral emeli az atm-et. Szusszanásnyi pihenő, elkezdtem gondolkodni, vajon kiszállítanak e ide pizzát, mert mondom itt éjszakázok az qrvaélet. Közben imádkoztam, hogy visszajöjjön a cross-os gyerek aki előtte nem sokkal megállt mellettem dumálni. Na utsó próbálkozás, egyesben egy mozdulattal csutkára húztam és crf-eket, rmz-ket megszégyenítő módon ugrott ki a sárból. Meg is dicsértem érte
http://www.kepesmotor.hu/onroa...ó
NÉZZETEK BE! NAGY AKCIÓK! ALKATRÉSZEK!
GIANELLI SPORTDOB, VERHETETLEN ÁRON, DT-RE
:D Nem vagyok új, csak a nevem változott
KHm...

Látom új fórumtag, na mondom tuti valami csajszi...
Nézem a képeidet, HÁT TE FÉRFI VAGY

Üdvözöllek mérsékelt szeretettel :)
Igen, igazad van, de én azért remélem, hogy minél kevesebb lesz. A motor, kezelésével nem volt para, megoldottam rendesen, de iszonyat fölbaszott!
Lesz még ilyen szitud egy pár....
Isten hozott, a NAGYBETŰS életben...
Ehhez kell a rutin, ezeket kivédeni tudni, vagy lereagálni.....
EZT FELTÉTLENÜL CSEKKOLJÁTOK!
http://sportmotor.hu/motoros_k...
4500ből fel is gumiztam... uh nem rossz..
pirelli scorpion került rá.
de azért kösz ;)
Ma voltam a dt hengeréért, TKRJ dugóval van, és 6századra lett illesztve.

Mekkora a LCII 125-ös tűgörgős kosara, nem tudja valaki?
3000
Nekem csak krossz gumijaim vannak, 18-as, 19-es, 21-es.

Mekkora méret kell?

3000/darab.
Hello!Nekem a DT-re kéne jóféle krosz gumi mert télen rodeózni akarok...de ez az endúró gumi elég sovány lenne ahoz olyan 90 %-os elég ja és árat is mondj!előre is köszönöm!
Eladó sportkipufogó Dtr-re. Bővebb info emailban: szdani91@citromail.hu

Ja és eladó alkatrészek dtr-hez, most minden van! Nézd meg a hirdetésem. itt és itt is.
Már mindegy... lefoglaltam a srácnál..egyébként mennyiért adod?
Nekem is van első gummám, hoztam 10darabot, tök faszák, és olcsóbb.
ha gondolod...

DÖTÖ alakul, bárt nehézségek vannak.
Azóta megvan mi a gond.
Szét szedtem darabjaira az első nyerget, kitakarítottam. Új olaj a rendszerbe, légtelenítés után tökéletes lett. A dugó mögött tiszta genya volt minden. Olyan fékhatás van azóta, h álmomban sem volt jobb. Ma veszek rá elsőgumit, mert a régi az elég hulladék... 5ért egy Pirellit, szinte zsír új.
DT készül már?
Nekem is ilyen az RX-en.
Lófasz tudja.
Van valakinek pISTON dugó a gépében?
tapasztalat?
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
mitas-ból milyen típusú gumit használsz?