Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyenletesen persze.Miért forralja?Ha hidegen beindítom és alapjárat mellett 5 másodperc múlva buborékol az lehet tömítés?Amit ledobtam annak is makulátlan volt a tűkarikája.
Egyenletesen húztad le? Sztem egyértelműen forralja.
Hidegen nem hajtottam, csak miután hazajöttem hidegen is néztem hogy bubizik-e.Ezzel akartam kizárni azt hogy csak a víz forr melegen azaz a termosztát nem nyit ki.Körbe könnyezett, de eddig sosem volt ilyen, bár csak akkor könnyezik körbe ha fent van a hűtősapka és ha könnyezik már és leveszem iszonyú nagy nyomás van benne akkor.Az még nem is érdekes hogy kifele könnyezik mert az kis baj, csak következtetni lehet arra ebből hogy a rendszerbe irdatlan nagy a nyomás.
Nekem nem teljesen világos. Hidegen meghajtottad magyarul? Egyébként ha a tömítés rendben van, de könnyezik akkor lehet megérne egy síkolást, vagy meg van repedve. Ezekre tudok gondolni.
Sziasztok!Van egy RD 80-asom és ezzel egy kis gondom is.mentem vele már kb. 8000 km-t amióta meg van.Volt nagy motorgenerál is.új hengerfej tömítés is lett csináltatva hiszen az úgy dukál.1mm-es ahogyan kell.Össze lett rakva.Fasza is a gép kb. 1000km-en át.Ma jött egy gond.értek sztem legalábbis a gépekhez, de ez most feladta a leckét.Motoroztam vele, kicsit toltam is aztán a vízhő egy kicsit de nem volt még vészes.Később megálltam és a hengerfej körbe könnyezett a tömítésnél.Hazajöttem, hűtősapka le és lám buborékok voltak.Első tipp a hengerfej tömítés.Ki is cseréltem gyors egy másikra.Persze az is ilyen vastag.A hiba viszont megmaradt.Hidegen is csinálja, indítás után pár másodperccel is.Mi repedhetett meg?Hengerfej vagy henger?Melyik a valószínűbb?Vagy más ötlet?Járt már így valaki?Persze most a termosztátot is kibasztam ne legyen nagyobb gebasz mert az eredeti hibaokozónak ezt gondolom.Csak az a fura hogy nem forr még a víz....... Valaki segítsen!
Adagolós...
Nincs eldugulva a karbid?
és mi volt a baja neked?
Sziasztok!
nah megint írok ide sajnos, az lenne a gond az lc2-vel hogy még mindig nyomja ki a túlfolyón a vizet, pedig most cseréltem hengertalp tömitést, a nyár végén hengerfejtömitést, vízpumpa termosztát rendben, az lehet a gond forrása hogy a régi hűtősapkát ami 1.40-es volt azt 1.2 es újra cseréltem le? am ilyen h. fej töm van benne: http://www.biker-world.hu/egyt...
és ha szerintetek ezt kéne megin cserélni akkor hol lehet legyártatni?
Elég szar. Az én DT-m 190-et megy...




...másodikban!
Rendes gesztus. Még nincs nálam az új kerék. De nagyságrendileg már "kiszámoltam" a kapott link segítségével.
A legjobb hirdetés: :D

Érdemes végigolvasni... mi hibádzik benne?

Papirnélküli Üzemképtelen endurokért kérnek ennyi penzt,csak a papirjai 100ezer körül vannak ,,,,,,,,Csak a héten aktualis az ára,,,,, Cserelhetö akkar egy vagy több motorra robogora is,,,,Nem jatekszer csak komoly embereknek valo 92-es suzuki tsr 200-as enduro cross,nagyon jo allapotban szinte uj körmös gumikkal,nagyon erős es pörgös motorral de valami elkezdett benne csörögni,fötengely,henger,dugo ,jo nemtudjuk,hogy mi lehet a szerelő szerint valami meglazult es anak a hangjat haljuk,az erejéből nem vesztett,a menetteljesitmenye megmaradt, komoly baja nem lehet,mindennapi hasznalatban van romlani nem romlik az állapota , amugy semmi gond vele,,,,nem gyerekeknek valo 2 ütemü karburatoros ,,levegö rasegitös,gaz telos,180-as vegsebeseg,4.-be meg egykerekre veszi magat tanulo motornak egyaltalan nem jo nagyon brutalis menetteljesitmenye van jo körmös terepgimikkal ,minden papirjaval eredetiseg vizsgaval az összes költseg kifizetve akkar azonnal rendszamozhato is ,,,elado 200 ezer vagy cserelhetö,,,,erdekel ,,copper,,,50-80cm is sportmotor,YAMAHA TZR,,APRILIA RS,,,PEGUEOT XR6,,,GILERA RUNNER,DINA ,CPI GTR,,,de masmilyemotor is szoba jöhet,,,,,,,,,,tel 06203528846,,,,,,,,,NEZD MEG A TÖBBI HIRDETESEM,,,,,,,VAN TÖBB MOTOROM, CSEREVEL IS ,,,,,,,


Az élet 180nál kezdődik...
Basszus senki se ismeri..! Azért köszi!
VAlaki véletlenül nem tudja a 125Res dt-knek a hátsókerék csapágy számát? azért kérdezem mert nem akarom még szétszedni és buszozni a boltba Érdekes mert nem kotyog nem szól csak szorul origi koyo csapágy amikor gumit cseréltünk már néztük hogy cserés lesz de most van itt az ideje.
Köszönöm! Amint meglesznek az alapanyagok még kérdezek.
Nevet hallottam, de nincs vele tapasztalatom.
Yamaha Dt 125 R alkatrészek eladók, szinte minden van! Idomok, fékalkatrészek, kerekek, elektronikák, blokk, karbi, lámpák, rugóstagok, stb...
ok szívesen, majd nézd meg már elküldtem az e-mailt !
köszi szépen.
Szia! GI Hallottál már a kager autóalkatrész márkáról? Győri cég forgalmazza. Félárba van a többi utángyártotthoz képest , csak a minőségéről nincs infóm.
Remélem, hogy te ismered!
10-15 perc elküldöm a képet az e-mail címedre ami az adatlapodon van kint !....
igen csinálok, megoldható !
képet csinálnál? Posta megoldható?
Bokorugró
én nem tudom :) csak írtam, hogy mennyiért vettem SIMSON-ba anno :D