Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A simson eredeti tengelye edzett, a reszelő alig viszi.
A bokorugróé is?
Nauyge...
Hello 2000 ft ért oda tudom adni ha érdekel ! láncfeszítővel együtt...

- nekem anno ennyiért akartak adni SIMSON-ba... :)
mennyiért adnád a hátsó keréktengelyt?
Valaki nem tudja milyen hátsótengely van a 80as dtben? Átmérő hosszúság, menet.
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Annyit elfelejtettem, hogy ha nagyobb átmérőjű a végcső, akkor azzal az átmérővel vidd nyugodtan tovább. Annyira talán nincs megfűtve a rezó.
szia
nekem is ezt csinálta néha amikor rá jött. a CDI-vel volt a baj.
Valakinek nincs véletlenül otthon eladóvá vált 18 as enduro gumija?
Nézd meg a gyertyát ad e rendes szikrát, ha nem jó cseréld ki.
Bövebben mit tudnál róla mondani?
Nincs mit....
Tudod általában nem csak a felni mérete számít, hanem hogy milyen, mekkora gumma van rajta.
Mert nem mindegy, hogy 100/80, vagy 120/70.
Ki kell számolnod a kerületét mindkettőnek, és százalékot számolnod...
Kiszámoltam volna neked de mivel nincs egyetlen adat a kezemben.......
Sok sikert.
Igazán sportot akarsz, akkor mondjuk 250-es hossz és 180-200-as perforált rész. Kőkeményre tömve.
Popszegecs, vagy így:

ez volt az első privát tompítóm

Csinálsz vagy csináltatsz két darab kör alakú lemezt, mondjuk 22-es furattal a közepén és 60-as külső átmérővel. 2-es azért legyen.
Veszel 60-as alucsövet és a kör alakú lemezen hegesztessz 3 tüskét (akár 3db 4-5-ös anya is jó 120 fokra, ami pozicionálja a csövet. Vagy esztergáltatsz ilyen lemezt és lépcsősre csinálod, hogy ráüljön a cső.
Kell 1 méter menetes szár, ledarabolod, ami végig fut az egyik lemeztől a másikig. Azzal tudod összehúzni.
Kell perforált lemez, meg egy cső, amin meghajtod. Meg üveggyapot. Más nem kell hozzá.
De az is egyszerű ha írsz Varga Robinak és csináltatsz a megadott specifikációkkal.
"sport dobot" szeretnék csinálni vagyis csak egy hangtompítót, az lenne a kérdésem hogy mekkora legyen a cső belső átmérője a hossza, a perforált cső átmérője, és hogy hogyan tudom megoldani azt, hogy szét lehessen szedni? :D GI, tőled várok ötleteket mert ha jól tudom Te már csináltál simokra kiput :)
Köszönöm :)
megfázott
sziasztok!
az mitől van hogy prüszköl és durrog?
nincs kedvem és energiám kiszámolni a futófelületek kerületeinek a hányadosát, gondoltam hátha valaki tudja, de köszönöm a segítőkész válaszodat. -.-
nagyvas.hu
valaki nem tudja dt80 hoz honnan tudok új kuplung rúgókat beszerezni?
Rendőrfüggő szerintem.
Hali

Tudja valaki, hogy mennyi a büntetés ha utast viszek?
Ez egy 1 ismeretlenes egyenlet.....8. elemiben tanítják. Asszem...