Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, oda egyértelműen jó. Csak én utcán járok. Ott meg neke csak többet eszik vele. :)
Érdekesség..
Pl régi Ranger, vagyis ó hogy a tökömbe hívják Mazdába, jaaa B. Naszóval apósnak van difizáras Ranger, azzal nincs is gond, de abból létezik (mármint a Mazdából b-s) olyan, ami összkerék, de nincs difizár, hát mikor megtudtam és benn voltunk a határban azért leizzadtam, egészen addig a difizár tudatában mégcsak nem is izgultam. :) :)
faja, milyen a Patrol? van róla képed?
elég csúnya helyekről vontattuk már ki vele dolgokat
a mienkeb elöl hátul speer van, és terepes körökben nincs rossz híre a típusnak. bár egy fix zár az igazán tuti azzal egyet értek! sok múlik a speer nél az olajon
Nem látszik a birodalmi sas az oldalán? :)
3 1/2-es Moto Morini
Ez igazi terepjáró, nem mint az x5-ös bömmösök 21-es felnivel /35-ös gumikkal :)
Nekem utcai kocsikámba mondjuk 4x4 nem kéne, mint pl a subarukba, főleg nem állandó. Viszont egy kapcsolható difizárat azért szeretnék, sperrdifit, meg torsent meg megint nem szeretnék.
Ez mi?
Nem baj....de a Dunlopot ne akard már 5-be a kettőt....
Ez azért nem Mitas!
egyébként igen, sajnos számtalan ilyen helyzetbe lehet kerülni, hogy utána mi alakul vérmérsékletedtől függ.... ,de nem kell megvadulni, sajnos rengeteg a szemét az úton...
méééér nem együtt vóltunk.... viktor tesoval lehet kicsit lakatoltunk volna
nekem az a nagyobb kockás mitas van de soha többet nem vennék ilyen mintájú gumit, se nem terep se nem utcai akkor mire jó erre is arra is egyszóval semmire...
Ez má' majdnem monsztertrákk
Szilasligeten is van egy srác akinek 5ért vannak eduro meg cross gumijai, ha valakit érdekel privátban küldöm a számát.
Apuci sry, de asszem mégsem kell a gumád mert találtam egy srácot Mitas E-08-at párban 80% körülieket 5000-ért adja. és eredetileg olyat szerettem volna meg az 5000-nél nem is találok olcsóbbat. bocsi
Akkor az.
Na ez a gép merült el motorháztetőig. Inkább nem követtem DT-vel. Ill. a másik srác se követte a közel gyárias Patrollal.
Jó sztori, csak az nem a kanári szigeteken van, hanem az angol ajkú canal (csatorna) szóból eredő szavunk. Ami miatt kanális :)
Simsonnal mi is ökörködtünk. Átmentünk a kanárison a sekély részen. Haver gépe egyből beázott, az én 70-esem átment. Na akkor a mélyebb részen. Ott is átmentem. Na a még mélyebben! Ott is. De ezek direkt sekélyek voltak, hogy át lehessen járni. Na jött az "okos" ötletem. Majd én hosszában a két átjáró közt! Kb. 2 méter megtétele után megállt a Simó. Kiszedtük a tanksapkáig érő vízből haverral ketten, kivettem a gyertyát, rárúgtam, és sugárban nyomta ki a vizet. Darabig így rugdostam, gyertyát megtöröltem, visszaraktam. Benzincsapot elzártam, motort felborítottam, hogy a karbiból kifollyon minden genya. Aztán motor talpra, csap kinyit, és 3-4. rúgásra indult. Annyi, hogy csak szívatóval ment. De ment! :D
Az biztos, hogy a rét közepén fetrengtünk haverral, úgy röhögtünk.
Jó móka
Én kb. 2-3 hetet motorozgattam a DT-vel, nagy rész kövesúton. 1-2 kört mentem földúton, de mikor 2-3-4.-ben tolta a seggét, majd elsültem olyan érzés volt. Na ilyen tapasztalattal elindultam Tiszakécskére (elvileg földes) földúton. 2 terepjáróssal. Na most a Pajero egy kicsit moddingolt változat, így a kerekei olyan 110-130 cm átmérőjűek. Egy lápos, iszapos réten mentünk át, mikor is annyit láttam, hogy elől a Pajero kicsit lentebb kerül, meg két oldalra repül a víz. Egy darabig szépen mentem, aztán huppant egyet a motor, és kész. Elsőkerékből kb. 25 centi látszott ki, hátsó szinte egyáltalán. Villa, mint sár alatt volt. Próbáltam szépen kisgázzal kijönni, nagygázzal, himbáztatva, ami elképzelhető. Végülis 3-an bírtuk nagynehezen kiemelni. Aztán mikor a Tisza árterében a Pajero kerekei eltűntek a sár alatt, akkor döntöttem úgy, hogy én kimegyek földesre.
De ki is jöttem belőle...
A kanálisból keresztben már nem sikerült a múltkor... bár az az én bénaságom volt..
Na héló a dominatort én is bemeríteném a Marianna árokba is
Hát 'csém nekem kihívás volt, mert először süllyedtem meg így
Az tuti... :D
Én már merítettem tankig a motort... Babika szintén Ikrényi túránkon
GI, mivel terepezel ?