Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a motoromat elinditom és forgatom azt el kezd prüszkülni durrogni van mikor meg áll, de van mikor semmi baja nincs és szépen el forogja megát. Ez mitől lehet?
SoS
HA a villa és a kerék görbült, akkor lett, csak még nem látod.
a váznak ugynéz ki h nem lett baja
hali!
keresek dt 80-125 lc2-be kerékagyat.
akinek van elfekvőben jelezze!
pöströ vigyázzá...
én egyszer mentem volna karikáékkal,na azóta nincs még kész a motor...biztosra veszem,hogy kiátkoztatok
Egyszer felmegyek hozzátok! Azt megyünk egy pár kört meg beszélgetünk...stb... Nem lenne vészes felmenni mert max. 90-100 km, de ahogy beérek pestre meg vagyok halva!
Újra kell metszeni.
Hozd le azt is, felmókoljuk.
Igen.
Hozd le holnap ha nem esik, és belövöm pár perc alatt, ingyen és bérmentve.
Itt a számom: 20-3308-392
Hívj előtte, és mondom az itinert...
Akkor keress vázat is.
Lehet venni gyári új telót, de embertelen drága
link
Ha jól emlékszem 2000 ft
mármint első hátsó crosst az endurókra?
Hello. 21-es tárcsás kerékkel tudok szolgálni, ha érdekel, a linkre kattintva láthatsz róla képet. ITT!
Az én DT-m mellet nem lehet unatkozni! Most csináltam meg a hátsó lámpát....fejidomnál elszakadt egy kábel. Tesztelem erre el kezd folyatni a benzin csapom. Néztem elkopott az a gumi tömítés. Ilyet tudnék szerezni valahonnan? Vagy esetleg valami másik motoré megegyezhet? Esetleg nincsen valakinek? Esetleg csinálni nem tudnék?
Még egy kérdés, előfordul néha, hogy állok a lámpánál, egyesben...és lefullad, ha nem tartom a gázt olyan 3000es fordulat környékén. ezt megtudom szüntetni a súber és a levegő csavar állításával?
Ah f*szomba már vigyázzatok magatokra, mert más rvára nem fog!
üdv midnekinek.tegnap belesikerültem egy opelbe és totálkár lett a motor eleje.Teleszkóp és 21es tárcsás felni ügyében tudna nekem vki segíteni?Nagyon hálás lennék mert munkaeszközöm a motorom.
Bal oldalon a kormányon, a gyűrűn lévő foglalat, amibe a tükör megy, megvan forgácsolódva, és nem megy bele a tükör...Van tippetek, hogy mit tudok vele kezdeni? Mert nagyon kéne a tükör arra az oldalra! Előre is THX!
Yamaha DT 80 Alkatrészek (eladóak) már csak kb. a 20% a van meg annak ami volt akit érdekel nézzen be....

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Vegyél 2 krosszt, oszt cserélhetünk szőrösbe...
Ha gondolod lefotózgatom holnap a gummákat, és átküldöm emilben.
Ma megyek Pestre nagyizni, úgyhogy ma nem érek rá...
Egy újfajta hondával, talán Honda City?... az a baj ,hogy a bal első kereket verte telibe sajnos... külsőleg nincs nagy baja, de ha alánézel... laprugó magyűrődött, kormányösszekötő /2 centi vastag kovácsolt ácél/ kifli, stabilizátor ende /szintén nem szar anyag/. a honda emberesen összetört és szinte mindent a futóművünk nyelt el aminek meg is van az eredménye....


10 körül indultam, asszem 10-es út -Bécsi út, Árpád híd, Hungária, egressy, Mexikói, Albertirsai, majd élessarok álomszép olajfolttal, harmatutca trafipaxal és itthon
Ja, igen, tankhoz nem öccá az alkatrész na de lényeg, hogy neked/tek nem lett bajotok, amúgy mivel törték össze azt a kocsit? Tartály hajóval?
35 perc? Az elég fasza. Mikor indultál (forgalom) és milyen útvonalon?
Ja, Pilisvörösvár-Kőbánya district ,nem nyélen csak úgy nézelődősen 35 perc