Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanmá' öreg ember nem vén ember
Én biztos nem megyek.... nekem már hidegem van, ilyen messzi túrákhoz.....
Csípőfogóval elvágod a vezetéket a lehető legközelebb a saruhoz. Aztán beballagsz a villanyszerelő boltba a saruval, és kérsz egy ugyan olyat, majd otthon belehelyzed a blankolt vezetéket, majd beleforrasztod.
Csáó!
Szerintetek hogy műtsem ki onnan azt az aksit, mer az a cucc aimt rá kell csavarozni, már komoly mód rárohadt, és jön az új aksi, szal ki kéne szedni valahogy?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hogy kell légteleníteni a fékrendszert, utána, meg visszatölteni olajjal, vagy mi, szóval hogy patent legyen?
sajnos nekem a DT lekorlátozódik terepre..
Okés, jó lenne összehozni idén még egy gurulást!

Apuci, Mumi, Energy és persze mások!

Mátraháza?
Mivel útba esek, így lehet csatlakoznék, csak a héten lejár a műszakim
Mire b+.
Házra?
Golfra?
Motorra?

1. a víz nem szokott úgy azonnal felforrni.
2. görgős kosár vagy gyűrű feljött.
Miylen szó)kifejezés) az hogy "rajlás" ?
Nekem szarrátört a telefonom, talán megvan még a száma. De hívjál fel, hogy legalább a tiedet tudjam. Ha nem veszem fel, akkor vagy fékpadban túrok vagy tiszta olajos vagyok vagy motorozok, vagy valami más :)
Pest-Mátraháza oda vissza ki lenne rajta?nananana?
Néztem én is! De amúgy igaza van amikor a sok gyök rajlásból egy két matricát fel rak a "szarjára" azt meg sportmotorra! De azért amikor az ipse az egész motorját leküdi full monsterre vagy redbullra vagy hasonlóra az annyira nem rajlás szerintem...gondolok itt a cross motorokra. Mert add neki egy aránylag normális kinézetet. De ha én a DT-re feldobok egy monster matricát az rajlás tényleg...
már 2010 van.

Ti is tennétek inkább MONSTER matricát a DT-itekre, nem forralná a vizet és 150et mennének. Ja, és a MONSTER matrica antisztatikusan taszítja a motorról a szennyeződéseket!
figyelitek a fotógalériák közt ezt az imádom a monsztert vs. utálom a monsztert? mekkora vitz
Kérj nekem vmi árajánlatot!
Na jó 2e ha kell írj mailt adatlapon kinnt van a cím.
hello 2000 be nem lehet aszt a fogaskereket?
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Tudok, többet is.

Szét szedtem az rx-et, fújatom én is.
http://robogotuning.hu/spd/102...
erről van szó amúgy, és itt 1990Ft/db van írva
direkt megnéztem a többi fékpofát is és ott nem darab, hanem pár van írva a mennyiség kiválasztásához...
tehát amit most rendeltem 2 db a többi cuccal együtt, összesen 4000-ér, az 2 pár lesz?
rendben, de ha lehet délután, mer délelött suliba vagyok...
fékpofát, fékbetétet nem árul senki db-ra, én sem.
Amit megrendeltél az egy pár és nem db, úgyhogy látom 2db-ot rendeltél, vagyis 2 párat, ezért holnap hívlak telefonon, hogy egyeztessünk.
köszi de most rendeltmem tőled 40e ft körül, és rms-t vettem 2e-ér, e rendelés után kiderül, hogy cask darabja 2e, és nem egy pár...
de most nincs megin 4e-em, meg pósta 2db fékpofáért...:/
valami olcsóbb kéne