Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nincs valakinek pár darab hátsó küllője anyákkal DT125R-hez?

köszi
Telóval csikát keresd az endurocross topikban.
Valaki nem tudja hogy esetleg használtan vagy olcsóbban új kipuff rendszert honnan lehetne szerezni... Mármint nem gyárit hanem valami tuning kiput... Egy helyen találtam dob nélkül dobbal együtt 70 k ... Az meg nem olcsó... Arra gondoltam hogy esetleg le lehetne-e gyártatni egy hozzáértő emberrel, vagy valami ilyesmi...

A másik hogy a hátsó teló eleresztette az olajat és nemtudni még hogy javítható-e... Ha nem akkor honnan lehet szerezni bele újat? Mert nekem 100 fölött magyaráztak egy új gyárit.... De 100 ból meg már egy tuning telót is lehet venni... :O
Apuci jól benéztem ezt a mait Neked csak hétvégén jó?
a kerék bizonyára ugyanaz, de a teló szerintem nem. 1.más mennyiségű olaj kell az r-be mint az én 80lc2-mbe /és ugye a 80lc2 ugyanaz vázilag mint a 125lc2/ 2. Apuci dtr jében is más első teló van mint az én lc2 esemben
pubbi@windowslive.com
Hello. Írtam mailt.
ja és ha van egy első és hátsó cros gumi..csak elsőt látok hány százalékosak kb?és egy msn címet adhatnál mert engem érdekelne
és dt80lc2-höz jó?meg kéne egy hátsó corss gumi is ha van :D
Szia
A power szelepnek egyetlen egy helyes beállítása van, ahol jól működik, nem ettől lesz erős a motor "fenn". Írtam egy cikket róla, az adatlapomon van, olvasd el, levan benne írva minden (egyetemet végzett ember ellenőrizte az írásomat, teljesen rendben van.)
Hali! Kellene egy kis segítség van egy Yamaha Dt 125. És azt szeretném megtudni, hogy a power szelepen, hogy lehet állítani, hogy előbb kapcsoljon?

A választ előre is köszi!
3000ft
a 2.-ik képen az a jóálású cross gumi menyi?:D
fogalmam sincs,majd a méretek megmutatják h vane különbség
A DT-R és az lc2 első telója ugyan az? meg az első kerék?
köszi!
Az a váz szerintem 80asé.
Helló!
Nekem vannak teleszkópok,kerék és váz is!
Ha kell valami vegyél fel msn-re és ott megbeszéljük!: pubbi@windowslive.com
Az fasza lenne, de akkor kapkodd össze magadat és ne jövőre
Na bammeg mosmár mutatja a tiédet is Akkor holnap délelőtt csörgök! 1000 THX!
Beírtam én is a számomat és nem mutatja nekem sem, na megpróbálom még egyszer. 2 0 / 4 3 8 9 0 9 4

Ha megint nem mutatja, akkor írd meg ide a számodat és hívlak:
cserhati.daniel@invitel.hu
Még egy THX! Lehet, hogy már csak holnap látod, elküldöm én is a számomat, ha látod csörrents meg 1x és visszahívlak!

20/438-9094
Hali

Kösz, okok leviszem én, de a számodat nem írta ki
reménykedem beenne h nem nagy a baj mert nagyon sajnálnám ha igy kellene eladnom,vagy szétszednem alkatrésznek.ha meg rendbe akarom tenni akkor a kerék meg a teleszkóp belefér az anyagi részébe de a váz már nemhiszem.tanácstalan vagyok.szép motor volt(vagyis nekem nagyon tetszett/tetszik) és ezzel mentem minden felé. :/
HA összerakod, megnyugtatóan ki lehet mérni, ha kicsit megroppant a váz(vagy nem) le kelle mérni a pontos tengelytávolságot a tieden is, meg egy egyező modellen is, úgy, hogy egy motoremelőre van ákíktva a motor
(magyarul a telól kirugózott állapotában)
a kerék összeroppant,ha meg sérült a váz is akkor húzatópadon megcsináltatom ha létezik az a fajta megoldás jelen esetben.ha esetleg ugyvan msnen tudok képet küldeni