Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Raja ban a gumik adatlapján, és rendszerinta gumikon si, hogymekkora felnire valók
Pápai Faragó-Így mulat egy..

eredetit keresem,ahol nem a gitár szerepel...aki ismeri szánjon már meg,hallotam a star fm-en,azóta rajta vagyok,de semmi

oké azis szép dolog de amikor a kis 50-es robesz jobban kijö9n a kanyarbol mint én mert ő nem megy keresztbe az már gáz Valami frankó papucs kéne rá
Még mindíg jobb, ha hátul van a kemény gumi mint elöl....
Húúúúúzzad neki mint az állat-befigyel a drift.
Ha az első csúszik, pofára esel.
igazábol rosszul kérdeztem... az érdekelne inkább hogy a 130-as gumit összehuza a felni és szép tojás lesz a gumibol vagy rendesen megmarad a formája? Ez a mitas ez valami borzasztó.... ahol világosabb az aszfalt ott 2-be kuplungal elmegy keresztbe pedig nem egy erőgép a dt kanyarba borzasztóan csúszik... sok rizsa...
Ha két 2 múlva errefelé jársz akkor elötte írj légyszi a fórumon,hogy megvan-e még mert akkor érdekelne,ha addig nem veszek máshonnan.Am hány évesek ezek a gumik?
Nem csak a szélességtől függ, hogy mennyire lehet dönteni. Elfér a 130-as egyébként.
a gyári 18-as felnire mekkora gumit lehet tenni? utcai gumit szeretnék rárakni, most mitas van 110-es azt hiszem de nagyon virslinek tünik, 130-asra gondoltam, azért mert azt már lehetne döntögetni. Vélemények?
Nem nyerészkedni akarok, azért adom ilyen olcsón, mert ki akarom krosszgumival próbálni télen a nagy hóban.
Köszi.
Mikor nekem hozták az SM szettet, nagypapírdobozban, 1800.- volt úgy emlékszem.
De Solymár nincs messze, III. kerületig el tudom vinni ha érdekel.
2 hét múlva megyek nagyizni megint...
Elírtad a hirdetésben a gumi méretet.Amúgy engem érdekelne,nem tudod a postaköltség mennyi lenne Solymárra?
Ja és ha valaki le akarja rendszámoztatni a dt-jét, van egy eladó komplett teljesen jó állapotú papíros vázam, törzskönyvvel, plusz egy év műszakival. A váz sehol sincs törve, se görbülve!
Lefotóztam a gumikat esetleg, ha valakit érdekel.
10 ropi a pár.
Nekem van egy komplett sportkipuff rendszerem, ha érdekel írj ide (szdani91@citromail.hu) és elmondok minden részletet! Meg küldök képeket!
Hello én nem tudom ezeket, de nekem van egy pár telóm 2 db zsír új (ATHENA) telószimeringel ha érdekel írj ide :

gabi910617@freemail.hu

vagy ide :

gabi910617@citromail.hu
Írtad a motorszerelés topic-ba, ezt a sebességben állsz a lámpánál és ha nem tartod fordulaton leáll. Szerintem nem emel ki teljesen a kuplungod és az okozza ezt a problémát. Vagy túl sűrű váltóolaj. Ezt hidegen inkább csinálja ugye?
Heló mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem h nem tudja-e vki honnan lehet water side tömítést vásárolni a blokkba? ( kódja : 10-31-13,5-2 KS ) Illetve h mennyiért mennek mostanság az első teleszkópok és azt is honnan tudnék szerezni?! Előre is köszi a segítséget!
Okés, ha lesz egy olyan nap amikor normális idő van napközben rádcsörgök
Szerintem Varga Róbertnél érdeklődj! Ő gyártja a Simsonokon látható VRezó-t. boyrob@freemail.hu
Szerintem egy próbát meg ér. Ami biztos, hogy ha elvállalja, akkor nem fogsz csalódni a minőségben!
ez a gumi nekem pont tökéletes :D
Nem feltétlen....hétköznap este is jó, 17h után.
Majd telcsin egyeztetünk.
De most nálunk is f@s idő van....
Én is csak punnyadok....
ja igen 18-as