Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Holnapra csinálok képeket!
Blokkról mellékelnél egy képet? Kiváncsi lennék a hengerre.
Robogotuning nem lesz véletlen akcióban mostanában shox bergen kabát ?
Sziasztok!
Van egy eladó Yamaha Dt 80 lc blokk 110-es alu Autisa hengerrell+nagy karbi,2 éve felújítva(csapágyak,szimeringek,főtengelyfelújító,stb..)azóta áll beépítve egy Yz 125 ös(1988) elől tárcsás vázba új lánc,hátsógumi központirugó felújítva.
Egyben vagy külön (Bolokk,Váz)eladnám.Blokk 45.000- Komplett váz mindenestűl 55.000-
Egyben 80.000- az árak fixek!
Üdv: panyo
biztosan tudok adni fékpofát
írj e-mailt motor típus alvázszám
aruhaz@robogotuning.hu
amugy nemrég lett furatva,dugó meg minden,bejárattam és ezt csinálta
ez már megtörtént. holnap viszem szerelőhöz.
Ha forr a víz és csörög a blokk, akkor egyetlen egy dolog van amit nem szabad csinálni: gázt húzni. Le kell állítani azonnal.
kinn voltam kúton,tankoltam. Jövök visszafele normálisan,5-6ezernél annyit hallok hogy elkezdett kattogni meg csörögni a blokk,és elkezdett visszafogni,behuztam a kuplungot meg minden.megállok vele,a víz felfort(maxig)meg minden és csörgött zörgött a blokk.oda huztam neki egy picit és kattogva leált:S (HA VALAKINEK VALAMI ÖTLETE VAN MEGHALGATOM!)
valakinek egy pár fékpofája nincs eladó?:P
amugy ma voltunk motorozni végig kanyargós utakat kerestük, Apu a tdm-el, Peti egy fz6s-el,Laci egy touareg 650-essel, tartottam a lépést velük, egyenesbe "pici" jobbak voltak de kanyarokba, azért hiába a nagy köbcenti nagyobb a súly is, én könyebben kanyarogtam mint ők. 130km a végére már nyomta a seggemet az ülés, de kiderült hogy túrázni is jó a kis 125
csak egy hátsó kell elől 1000km es van, szerintem annak a párját veszem hátulra csak még nem tudom a méretet, meg Apu nem engedi hogy használt gumit tegyek a motorra, de meg is értem.
Hogy történt?
meghalt a dt-m :(
De van 2500ft.
Kis univerzálisról tennél fel képet?
hello érdeklödnék hogy nincs-e valakinek yamaha dt 125lc-hez a berugo tengely meleti fogaskerék ami a fordulatszáméröt is megy
Nekem van eladó 2 gumám.
Nagyon jó állapotúak, 2006-os gyártás.
10+ posta.
nem kell valakinek a Jog om? a dt előtt vele jártam, hót megbízható, olaj kell a tartályba meg benya a tankba azt kimegy a világból. hanyatt is lehet vele esni

35ezer
1 centi nem sokat fog dobni DT-n szerintem. Amelyiknek jobb a mintázata azt vedd
ez a méretezés nemjó nekem ugykéne hogy 110/70, vagy 120/80.
köszönöm robogotuning a gyors válaszodat, ha valami kell, akkor írok, igazából nem nekem kéne a cucc, én csak beszerző vok
nem hiszem, mert a mérete 10x31x13,5
ja a postaköltség ebben a hónapban csak 990.-Ft 10000.-Ft vásárlás alatt, felette 20000.-ig 1300.- ,20000-től 1600.-Ft