Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia! van 3500ft-ért progrip
Én is a Castrol Power1 olajat használom a DT-ez és eddig tetszik neki is meg nekem is!
Nem akarom elherdálni......cserélném inkább "szőrösbe"
ásványit semmiképpen! én Castrol Power 1 Racing-et használok nem füstöl és jó a kenése (full szintetikus)
Repsol moto Sintético az fasza..én ilyet töltök a DT-be már régóta, és nagyon meg vagyok vele elégedve és nem is drága.;) A Castrol nekem nem jött be..füstöl, taknyol mint az állat.A Scooternek még a nevében is benne van, hogy Robogó...azt robogóba kell tenni..nem Enduró motorba való.
A gyújtót 4000-ért csinálta gyári színkódolással, gyantával leragasztva, nagyon prímán. A töltőt egy ismerősöm csinálta ingyen
Vagy esetleg repsol moto scooter?
REPSOL Moto Sintético ról és a Castrol 2t ásványi bàzisú motorolajokról mi a véleményetek? Ki melyiket ajánlaná?
Egertől kb 50 km de Szilvásra kimennèk hétvégén.
Csáó! Első telora nincsen porvédőgumid?
Ilyenre gondolok:
http://rockmotor.hu/index_insi...
Apuci!

Az első guminak mi lenne az ára?
már 3szor kipucoltam, kifújattam
nekem is az volt az első gondolatom :s
Pumpával vagy kompresszorral fújkáld meg a karbit!Más baja nem lehet!Elég neki egy porszem hogy elduguljon, szőrszál, hajszál simán eltömiti
Heló mindenki!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.A gondom a következő:

Van egy DT125R-em, '94-es évjáratú. Most cseréltem benne dugattyút, előtte 1 évig csak állta a garázsban.
Most valamiért nem indul(nem kap benzint).
Karburátort kipucoltam,2 fúvókát is.Karburátor aljáig eljut a benzin de a dengerbe már nem. A gyertya teljesen száraz, ha kiveszem és beöntök neki 1 kis benzint akkor 2. rugásra elindul és 2-3 másodpercig megy majd megáll.

Sajnos már nem tudom elképzelni h mi az oka annak h nem kap anyagot.Légyszives segítsetek ha tudtok hogy mi lehet a gond.
Előre is köszi!
hallod nem érek rá lyen hülyeségekre!
Akksi halál közeli állapota miatt sosem önindítóztam
Csak hülyülök Bocsesz
Már vagy 2 hete nem voltam itt.
Valaki aki erre lakik nincs kedve jönni majd Egerbe?Megsétáltatjuk a kicsiket.Jönnének haveromék is sok szimóval meg robesszal.Kis laza 50-es gurulás
Vagy féklámpa szimmering?
értem, de nincs!
Dudabowden
micsoda
Universális dudabowdened nincs?
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
sok alkatrész! ÓRIÁSI AKCIÓK! NÉZZ BE MEGÉRI!
YAMAHA DT GIANELLI DOB
Öninditó azoknak az embereknek kell akik lusták berúgni
Mi a helyzet srácok?
Csavarozzátok már a szöges gumit?
Nem önindítós a motor.
A Te motorod is nagyon rendben van a képek alapján, szép vas.
Köszi a választ.
Üdv.