Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ilyen után full karbantartás következik nálam mindig...mosás, láncápolás, légszűrő. Mindent leellenőrzök... ezért nem megy olyan hamar tönkre... meg a sárban nem állok neki gyilkolni, mert hűdejóhakapar... nem nyektetem kifelé, inkább leállítom és kiszedjük ésszel...
Ez teljesen igaz, csak úgy átlagban más jön le egy ilyen képről
Figyelj, attól mert sarazok vele, attól még lehetek gondos gazdája... Nem attól vagy gondos, mert utcán használod...
Befulladt a sárba... Egyedül nem is tudtam kiszedni, tesó segített kihúzni...aki egyébként előtte összetörte magát a suzukival... szép nap
A motor pedig erre való, nem kell félteni, nem cukorból van...
Mi lett vele? Lehet, hogy erre való, de nekem a szívem szakadna meg ha így állna a motorom.
Egy kis Szülinapi csapatás közben készítettem...
na *****anyját persze, hogy nem rakta be a képet bill murray-ről
Amúgy nem, vasárnap f@aszájos idő lesz
jó idő lesz...
Hát persze.....
De csak ha jó idő lesz.......imádkozzatok...
Talán jó idő lössszzz......:D
Apuci? jössz?
Yamaha DT 80 Alkatrészek (eladóak) már csak kb. a 20% a van meg annak ami volt akit érdekel nézzen be....

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

és van egy Cross Bukó is + szemüveg is

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

Elérhetőségeim :


Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
MSN : megegyezik az e-mail címemmel...
ok , tényleg minnél többen legyünk.

rics ,60 km nem sok, volt hogy két nap alatt 350 et toltam le a 80as erőművel, semmi baja nem volt...
annyi volt a végén ,hogy olyan 30 kilóméterenként meg kellett állni, mert olyan az ülésem mint egy deszka...
Én is hasonlóra gondoltam, úgyhogy legyen:

Vasárnap 11:00, Örs vezér tér, Shell kút (Árkád után a kerepesi úton)
11 kor a shellkúton? na?
majd védekezzetek
szia ha gázra fullad az lehet dugulás is próbáld meg a kitakarítást. ha nem akkor például az is lehet hogy túl sok benyát kap. nekem ha megszívja magát és beindítom akkor szokott olyan lenni hogy akár nyélgázra is felpörgés helyett lefullad.
Skacok segitsen már valaki légyszi.
Irtam leljebb a tüneteit a Dt-mnek, mit csináljak vele? pucoljam ki a karbit, vagy mitöl lehet, hogy alig akar indulni, és ha elindul, húzom neki a gázt, és elkezd hörögni, és lefullad? Senkinek sem volt még ilyen tünete a Dt-vel? :S
nekem mind1 egész nap ráérek
Szerintem, az a tuti ha az Örsre beszélünk meg időpontot .
Szóval ki mit mond, hánykor ütközzünk?
én mátyásföldön (mátsásföld reptér hévmegállónál) lakom úgyhogy én is csatlakoznék a vonathoz ha lehet
NA EMBEREK! A VASÁRNAPRÓL!

Délelőtt menjünk vagy délután? Gondoljátok át kinek mikor lenne jó. És írjatok, hogy hány óra körüli találkozásra tippelnétek!
Igen, Örsön...A Shell kút-nál. Én Szilasligetről jövök, szóval útközben lehet, hogy ütközünk.