Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

há mán hogyne gyünnék addig ápolgatom magamot amíg gyó nem lászek DT-n meg kicserélem a letört fékkart és Vasárnapi túrára készen is állunk
Ha meglesz a cdi,akkor szép,hogy ott leszek
elvileg legkésőbb csütörtökig ide ér...
Elvileg ráérős a Vasárnapon.....
Ha jó idő lesz, akkor ott a helyem....
Örsnél taliznánk?
Mikor és hol?
Akkor begurulnék addig....
Dt vel azért az kockázatos
Akkor szerintetek a karbimmal van a bibi?:) mit csináljak vele, csak pucoljam ki?
Rendben van köszönöm szépen.
Jövőhéten térjünk rá vissza. Hét közepétől külföldön leszek.
Írtad hogy tudnál hátsó dobot csinálni ha komolyan gondoltad érdekelne dt 80lc re.
Imolában leszek :)
Na akkor repülj rá a témára te is de baromi gyorsan
Bázeg, én frissen összerakott Simsonnal 330km-re mentem, akkor egy 125dt-vel ne már 60km-t ne lehessen bevállalni :)
Ha bevállalod hát hajrá
itt vagyok én is Pest környéke...60km oda
bár valószínüleg nem lesz kész a gép,nem akartam elkiabálni,de leírom,lett cdi-m,hátsó fék pálca gyáriasítva,gumi csere...

mintha jönne a szezon
A 2 teleszkópot meg azt a teleszkópbefogót vagy mit csapágyakkal együtt 10k
De még vannak cuccaim lc2-höz amiket itt tudsz meg nézni---http://www.kepesmotor.hu/motor...
ha kell még valami tudom olcsóbban adni!
Jaja Apuci Ráérős a vasárnapod akkor ott a helyed!
Már többször csinálta a motor.. megyek vele és amikor elfogy a tankból a benzin (tartalékra kéne tenni) és én huzom neki ahogy kell és egyszer csak elfogy az erő és durran egy hatalmasat
Mért durran ? mint a 4T-k
Tudom, hogy vagytok itt még pest környékén páran, jó lenne ha egy két dőtő összegyűlne, szóval gyeretek! pl Karika?
megyek, és jön még valszeg energy, meg még legjobb esetben 3 srác ,sajna nem dt vel...
Én mennék, csak messze vagytok.... :(
MUMI!

lefeusource vagyok csak megváltoztattam a nevemet! szólj annyi embernek, ahány csak van!
Itt van.
Itt van egy vidi haverom volt DT-jéről. Ezen egy Arrow dob van. Belseje üres.
A Giannelli oldalán van egy grafikon, ami nem téged igazol.Persze simán lehet, hogy ez csak hazugság. Már kérdeztem Tátrait, hogy mennyiért mérne teljesítményt a padján, 5-6 ezret mondott. Na én annyira nem vagyok kíváncsi,hogy 12ezerért megméressem a két rezóval. Érzetre azért neked lehet igazad.
Itt látható az új "DóciPovics" végdob. Azért DóciPovics, mert Dóci csinálta. Egész jó hangja van, főleg fordulaton. Ott az az igazi szép, keményre tömött dob. :)
PESTI, PEST KÖRNYÉKI DT-SEK!

Kinek lenne kedve hétvégén egy közös guruláshoz?

Az útvonal: Örs vezér tér-Csömör-Kistarcsa-Szilasliget-Mogyoród-Fót/Gödöllő

NA?