Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hála égnek milyen dugót kap?
merre jártatok?
ott a sinek mellett
lehúztam a henger csodák csodájára 100%-osan megúszta én sem tudom hogy de szerencsére igen. Holnap kap egy új dugót. a darabokat meg megtaláltam a kipuffban úgyhogy nem kell széthúzni.
Ja, akkor már csak 3an voltunk, mert Apuci, ment belsőégésű radiátort építeni
Megáltam volna ,csak kurvára sietnem kellett...
4 DT 'csém, az 4 DT volt
hol van ott suzuki szalon? amúgy biztos mi voltunk
igencsak valószínű!
Mumi! Benneteket láttalak a keresztúri úton , a suzuki szalon mellett 3 dt-vel Fél 2 kor?
ha dtr nem kell. :( tovább várom válaszaitokat akinek van elsö fogaskerék tengelye olcsón lc 1be
bp. keleti?
délután?
jah és még annyit h jók a cuccok nem töröttek stb? igazábol nekem arra tengelyre lenne nagyon szükségem amire az első lánckereket rakod..gondolom tudod melyik az.. annak nincs semmi baja?nem hiányoznak fogak nem repedt? nem törött?
Jó estét Dt-s kollegák!

Cufi alkatrészeit nézem itt, felismerek egy DTR váltókar-tengelyt, DTR kuplungtengelyt, DTR váltódobot, DTR főtengely fogaskerekeket, DTR léptetővillát meg egy nem odavaló váltókart. Tehát nagy része DTR cucc sztem.

Valaki írja már le cserébe, hogy mennyit kéne mennie óra szerint egy jó állapotú fojtatlan dt125r-nek, és ez mennyi a valóságban.
(tom ez hülye kérdés)

csőő
persze postázni is tudom,vagy átveheted Kunszentmiklóson vagy Bp-en.
szerintetek ez lc 1es yamaháé? mert ha igen engem nagyon érdekelne. ja és még annyi ha meg veszem posta meg oldható?
Egy ismerősömtől kaptam,sajnos csak annyit tudok hogy DT cucc.
Odaírnám ha tudnám...bocsesz
Csinátam egy galériát a dt-ről
Várom a véleményeket
Áhh milyen enduróztunk srácok. Tartottam a tempót a DRZ-vel az erdőben. Kapta is az ívet csóri DT.
legalább egy típust írnál...
hello!
ezek a cuccok lc1es dt-é nem?
csak addig voltam ott amíg a hengerfejet levettük, és akkor láttuk amit láttunk.
hogy érted h fel pöttyölni fel heggeszteni meg pontozni?
Sziasztok!
Valakit érdekel Dt blokkcuccok? Egyben adom 3500-ért.
Fel kell pöttyölni. Tudom, hogy kókány meg sufni meg minden, de vennék rá egy új fogaskereket azt felpöttyölném. Aztán ha esedékes a széthúzás akkor kicserélem. Azt a fogaskereket max. blokk széthúzásnál kell csak levenni.