Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te is beszoktad akkor? Mert én is rendszeresen. Elsőt meg a hátsót is!
jaj, ez nagyon gyenge volt...


Inkább zsírozd be a féked ,hogy ne kopjon!
Nekem sem jó a holnap... vmikor a héten rád csörgök, aztán megbeszéljük. Előre is kösz.
Walli még utcán használja a piros ördögöt?
Szerencsétlennek kicsit nyithattak a szelepjei, mert miután beállítottam "enyhe" kompressziónövekedés történt, alig bírtuk betolni sokadik fokozatban.
Holnap szerintem ne gyere, mert későn érek szerintem haza, meg asszem el is igérkeztem.
hello! tudja valaki h itthon (még jobb ha Budapesten) hol lehet dt 80 lc2-höz henger-dugószettet kapni és mennyiért? van ebből utángyártott?
köszi és üdv
13 nyelvtani hiba négy (három) mondatban. Na akkor hol csapta ki a biztosítékot?
Jut eszembe. Hidegen szólhatnak a szelepek rossz hézagállítás miatt? Mennyire bonyolult művelet ez? Kell hozzá vmit cserélni, v csak állítod? Ránézhetnénk erre is, ha lesz időd... ;)
Figyelj, menj oda édesapádhoz, ő talán már elég idős, hogy felfogja a dolgot, és kérdezd meg tőle a következőt: Apa, ha neked valaki azt mondja, hogy a jó k*rva anyádat, akkor 1 hét múlva szívesen mész segíteni neki, vagy elküldöd?
Okés. Szerintem vmikor a héten odaugrok érte. A hondás csavarnyúzót mondod, ha igaz.
Ma nekem sem csinálta már a fuldoklást. Egész délelőtt egykerózni tanultam Markotafelé... ebből csak annyit akartam kihozni, h enyém dombinatorban van még power
Megcsináltuk Megöli Kft dominatorját, állítottam neki szelephézagot, elég jó lett, megjött bele a power.
Izé, szerintem csavarhúzód nálam van.
na köszi! elmondom csak kíváncso voltam a reakciótokra eszem ágában sincs venni másik motort egyenlőre! ja és ugye kötekedtem megint?:D kicsapta az inteligencia a biztosítékot:D de tinektek lehet beszélni...:D
Mert ilyenhez általában nem vesz anyagot senki, hanem a hulladékvasból termeli elő és kb egy óra alatt megvan. Bár tény, hogy megvenni egyszerűbb.
SZAAAAR FOSSSSSS HUGY ! Ez a te értelmiségi szinted a hozzászólásod alapján! Egyszer az egész YAMAHA-át fikázod...te szerinted csak a DT típust! Mit vársz ember? Majd itt segíteni fogunk neked? Befogjuk élinkelni a fasza olcsó DT-ket? SZÉGYEN
na nézzük...a te 50 aprilia-d 450.000ft
na az enyém 125-ös...szorozd meg az árat 2.5-el....tudod mit,elég 2x

és viheted
Köszi a válaszokat,a tömítéssel kapcsolatban.
Apuci, és ilyet merre lehet beszerezni?!
Inkább szétvágnám, és eladnám a cigányoknak vasba, minthogy Te élősködj rajta.....
Szórakozol?
Hááá-hááá...Eddig fikáztad most meg az kéne?
Ennyi lenne szerinted? Jó lenne ha így lenne. Amúgy evszek olajat, csak motorozhatnékom volt, a Repsolom meg elfogyott. Szerdán veszek si egy üveggel, és szerintem le is engedem ezt a mol-os szart. Köszi.
sziasztok!
szeretnék venni egy yamaha dt 125r típusu kerékpárt!
ha valaki tud nekem ebben segíteni az szóljon!
ár, elérhetőség...stb
Ha volt még benne olaj, akkor az elfogyott és a csodálatos mol oil most ért el a pumpához. Ha teheted legközelebb full szintet rakj bele.
Halihó
Lett egy kis gondom a DT-vel. Ma reggel indítottam, és füstöl mint az állat. Menni tökéletesen megy, de nagyon füstöl. A füst színe nem kék. Mi lehet vele? Előző motorozás előtt töltöttem bele egy kis Mol-os Sprint 2T-t, de akkor egyáltalán nem csinálta. Én szimeringre gondoltam, de akkor kék lenne a füst és nem is menne normálisan. Előre is köszi!
Kell egy talp, 4 cső rá derékszögben, meg egy ugyan ilyen ellendarab ami belecsúszik, meg a kettő közé egy kar aminek a végén van mondjuk egy kerékcsapágy amire rátaposol. Szerintem rajz nélkül is menni fog
Van anyagom itthon, meg faterom lakatos. Gondoltam adok neki egy kis munkát. ;) Egyébként köszi
Emelő 5500.-
Emelő 6000.-
Emelő 3000.-
Emelő 6500.-
Keressek még?
Egy szál zártszelvény 4000.- Huf
Ennyiért nem baszakodnék vele, és 1 kivételével igényes mind....