Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom miért kell felakadni ezeken na mi az hogy erősített csapágy az hogy a sima csapágynak a fala az nem megy rá a görgőnek és amit vettem az úgy van a ház csinálva hogy a csapágygolyó nem tud szétperegni
Am a kipufogó az meg gianneli rezó meg dob
De nem tudom mi bajotok van az én motorommal amikor semmi baja csak el akarom adni kell a pénz 130.000ft az meg nem pénz érte csak benzin kell bele meg olaj semmi más!
80-asnál nincsen semmilyen szintjelző (tudtommal). Olajat leengeded azt teszel bele amennyit ír a kuplung oldali deknin a berúgó tájéka felé.
Víz miatt meg cserélj csöveket (ha kell), vagy tegyél rá valami bilincset. Csavaroknál meg tömítsd le!
Az erősített csapágyak az 2db volt 6000ft
Ez 50ccm nincs se fúrva a henger semmi!
Azért adom el mert kell a pénz!
Ezért 130.000ft mert sűrgős!
A hirdetésében meg azt írja, hogy 50cc!
Mivel nincs kitöltve az adatlapod.... ezért nem tudjuk, hogy 80-as vagy 125-ös 'e' !? Ha 80-as akkor olaj leenged megnéz vissza önt. (Általában cserélni is szokták ilyenkor) 125-ön asszem van szintjelző kis ablakocska de nem biztos.
formára erősen hasonlít, de azoknak a bal oldali deklibe nincs beírva a yamaha szöveg mint a 80ason hanem ott egy kerek kis kitüremkedés található ,most néztem meg. szóval ez nyócvanas lesz...
Szevasztok!Lenne pár kérdésem. Vettem egy '92-es yamaha dt-t, vízhűtéses. 1: Hol tudom ellenőrizni, hogy megfelelő az olajszint a váltóba? 2: A hengerfejnél és a henger körüli hűtővíz-csavaroknál (csőillesztés) picit szivárog a hűtővíz. lehet ebből nagy gondom később, valamint mit kell kicserélni, hogy elmúljon? A motor amúgy jól megy, ergo a hengerbe és a váltóba nem jut víz csak kifele szivárog. És számottevően nem eszi a vizet 300-400km alatt 1-2 mm-t ment csak le a szint a tartályból
válaszokat előre is köszönöm!
lehet, ezért is kérdőjellel írtam ,mert lehet az én típusismeretem hiányos. csak hát tökre 80lc nek nézem
Vicc amiket kitudnak találni az emberek....
Meg a kipu sem olyan
Én is így emlékszem itt a fórumon régebbről, de nem vagyok már biztos.
De ez 50-es...
Utána néztem neten (bikepics), a 125-ös DT LC első generáció így néz ki.
El van dugva a DT 80-ban! Vagy lehet tett a kipufogóba egy "vasat" és egy távirányítós autó motorjával mozgatja...
Nyilván a görgőkre gondol.
Eyges cégek hajlamosak "erősített görgő" nek hívni azt, emi eleve való a hajtórúdszembe.
Ami meg vékony fing, és egyáltalán nem való motorba, az szerintük a normál:)
új index, levonók(matricák), jól bejáratva
Én is annak nézem, de a kipufogó más, mint amiket eddig képen láttam.
ha jól emlékszek akkor 50lc, legalábbis mindig ugy keresett hozzá alkatrészt
az index levono nemtudom micsoda
Meg lettek mozgatva :D Na jó, ne az írásjel hiányosságokon akadjunk fel.
"új index levonók jol bejáratva " ez most mit jelent?
nekem az az új póóóóówweeerr szelep vált felettéb érdekessé./dt80?/
azt egyébként nem is tudtam hogy van olyan hogy erősített csapágy
mindig tanul valamit az ember