Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VAgy mert télen szétfagyott.
Érdekelne, ha meg tudunk egyezni....
Mennyire gondoltál?
Nekem egy másik fórumon ajánlották ezt a helyet link
Van egy spirálom. Ha érdekel.
Az enyém is, 5-10-ig.....csuklófüggő.
Akartam csinálni on-board vidit, hogy hogy megy a mocim, erre tegnap elszakadt az a k.kilométeróra spirál....
Most szedtem szét, és aziránt érdeklődnék, hogy milyen mocié jó bele?
Alul-felül egyezik a menet....
3-4l/100 ?

ne izéljetek föl,hogy az R-es DT ennyit enne...az enyém a 10l körül beveri
Eladó DT!
Most találtam, valaki keresett ilyet nemrégiben...rendszámos!
Nekem is valaki!
Egyben cserés a tengő....
Power tengely.
Mondjuk nem olcsó....
Milyen tömítést vettél bele?
Véletlenül nem 0,3-as sima lemeztömítés?
mert azzal soha nem lesz jó....
köszi
Sziasztok! Nemrégiben írtam ide power beállítás gondokkal. Ezeket féligmeddig sikerült megoldani, meg elbaszni is. Mostmár kiforog szépen a motor 4-esig, ötben 7 felé nem hajlandó, hatban meg megáll 5-nél... Power teljesen kinyitva, de kikötve, mert sikerült eltörnöm azt a kis alu cuccot, amire rámegy a csiga... Valamint van kb 10 literes fogyasztásom úgy, hogy nem is húzom neki nagyon... Szerintetek miért lehet? Másik kérdés: Lehet-e cserélni csak a power tengelyt, vagy csak azt a kis rombusz alakú izét, amire rámegy a csiga? Előre is köszi!
a.) mert megvetemedett a henger vagy a hengerfej síkja.
b.) mert nem megfelelő sorredben húztad le a csavarokat
c.) ha megfelelő sorrendben is húztad, de nem egyenletesen
d.) üzemmeleg állapot elött már gyilkolod.

Csak így elsőkörbeni ötletek.
sziasztok!
Hengerfejtömítést cseréltem pár hete,mert szórakozott a vízzel
Tömítés szett rendes 4ezer ft..új tömítés bele...és most ugyan ez a hiba jött elő... . Mi lehet a gond? Gagyi a tömítés? V miért "éghet" el? Esetleg ha csináltatnék, azzal nem lenne ilyen gond?!
óccsóóbenzint
Hellótok!
Érdeklődnék, hogy dt80lc2-höz első tárcsafék újonnan milyen árban lehet beszerezni? És esetleg honnan?
Ha külsőre egyben van (gondolok itt a gyári festésre, idomok nincsenek-e kifehéredve, gumik állapota és fajtája, lánc-lánckerekek, indexek, tükrök megvannak-e) az sok mindent elmond a belső állapotáról is. Ha a képek alapján úgy döntesz hogy megnézed élőben, akkor a legfontosabb dolgok: minden elektronika működjön, power szelep csekkoljon gyújtás ráadásakor. Menet közben 3-4 ezertől végig húzzon 8 ezerig.
Akkor erre még visszatérünk vmikor... ;)
az enyémet :D
Jobban szeretnék inkább rendszámosat..:) Mire kell nagyon oda figyelni 1 ilyen dtnél vásárláskor?
A kisdété minden hülyét túlél, csak erős idegzetűeknek.
http://youtu.be/sqxsSq7AeWA
nem találom azt a "válasz erre" gombot !
Csak ilyen feliratot, de gombot sehol se
Mi a lótúró 110 fok?
80 könyv szerint...110 fokos a pálesz?
vagy 110fokot hajlik a váz?

használd a válasz erre gombot,mert így bunkóbb vagy mint én
110Fok 80asnál könyv szerint.
ja bocsi az lemaradt hogy a henger frissen furt,új dugó gyűrű,és bejárattam,kompresszió van faszán,nem henger felől hanem a blokkból jön
Köszönöm De a tied is faxa...