Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem acsapszeggel van a baj,hanem rossz volt már az olaj eleve amit beleraktam...most már olyan mint régen...
Eladó Yamaha DT 80 alkatrészek !

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

+ Cross bukó & Szemüveg is...

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Van vkinek rajza középemelőről, amit házilag is el lehet készíteni?
Most akarok venni lánckerékszettet 80 as dt re. Csak azt nem tudom eldönteni hogy jt vagy kmc márkájú láncot vegyek szerintetek?
Köszi a linket! Tényleg nem 2 forint, de megéri hosszútávon.
Igaz nekem 1984 es lc1es.
Köszi szépen akkor megnyugodtam. Enyém is 100 körül megy 15/45 el.
De ha még szerencsém is lenne és ugyan akkora lenne a küllő hossz, akkor ha össze rakom az első kerékaggyal + hátsó küllő +hátsó felni. akkor elvileg jó lenne ?:D
15/49 óra szerint 90. Nem vagyok egy könnyű ember...de már pörög nyélen. Ez a valóságában 97-100 fele lehet.
Olyanról érdeklődnék hogy akinek 80as dtje van mennyit megy körülbelül végre? És milyen áttétellel?
Olyanról érdeklődnék hogy akinek 80as dtje van mennyit megy körülbelül végre? És milyen áttétellel?
Szerintem nemtudom.....
Az LC dobos, az R tárcsás! A dobosnak szerintem rövidebb a küllő.
A féktárcsa- létezik posta is.
Leírod a méreteket, és már küldik is.....szerintem.
Szerinted ha van az embernek GPS-e azt inkább hol használja?
Szerintem inkább a személyautóban....és mi az első ha bekapcsolod?
-Így van....megnézem hogy mennyire pontos az órám, mert ha be is tartom a városban az 50-et, de ugatok, ha valaki 48-al cammog előttem.....
Amúgy csal az órám most, mert kisebb a nyári gumma a Hondán, de 40-nél-80-nál-120-nál is csak 5km/h....

Tiszta negatív pali vagy....
rendszergazda.: köszi szépen hogy leírtad mire figyeljek.:)
Apuci: neked is köszi a linket.:) én is néztem már csak sajnos ez az ország másik vége.:( meg ugye viszonyításim sincs még.:( Bár mondjuk 1 srác most vett 1 25ös dt-t itt a közelben .. csak 3. körnél szét hullott az alsótűgörgő

1 kérdésem lenne még: a 125 lc2nek a hátsó kereke ugyan annyi küllős mint az R-é, és ugyan olyan hosszúak a küllők? Bocs ha hülyeséget kérdeztem
60-70 között....
Miért, mi vele a gondod?
Na majd holnap.
Nem, hiába van lineárisan skálázva, a műszer többnyire nem az.
Lehet kocsinál is a 100 valójában 95, a 210 már lehet csak 170.
Háááááááááát haveromnak volt egy ilyen Elefánt-ja.
Volt részem menni vele....
GI: ilyennel járj életed végéig.....
Nem azért mértem meg, mert rosszul mért!
Előtte jól mért, mivel 21-es kerék volt elöl, és a gyár ahhoz kalibrálta.
(Személyautóval mértem, és azzal is u.annyi volt 80-nál, és 100-nál is.)
Hanem mert 17-es kerekeket kapott, és így többet forgat a spirálon, és azért jelölgettem be újra. Mivel a skálázás egységnyi, gondolom ha 62-nél megy 50-et, akkor 124-nél 100-at nem?
Hali

Ha új tükröt a 80ashoz, milyen menet méretűt kell választani?
előre is köszönöm!
"Japán típusokat szeretem inkább."

Akkor mégsem minarelli motort akarsz venni? :) Kawát, hondát, suzukit?
halli valaki tudna nekem segíteni van egy yamaha dt 125 r-em abba kipuban hol található a fojtás?és kéne nekem bontott hátsó tárcsa(olcsóba )