Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a 80-assal jöttem 92-93-at kb. és mellettem a kocsiban 100 volt. Tényleg sokat csal az összes DT órája.
nem tudom
Elfogadta valaki a felkérésedet?Mert nem voltam itthon és nem tudják a fiaim megmondani.
leírtam már...igaz az enyém lc2...
csapszeg forog...
6.ban mentem 70el és elkezdtem neki húzni, és szépen ment felfele a mutató meg a gps-en (wayteq x820 + igo8) is a sebesség végig figyeltem, kb 10el kevesebbet mutatott végig az óra.
Fixen mentél 90-el és stabil értéket mutatott a gps, vagy éppen ugrált rajta a sebesség, mert nagyon nem mindegy :)
helo mindenkinek..
olyan problémám lenne hogy lecseréltem az olajat és utána egyszer csak egyik indításnál felfigyeltem hogy rohadt erős a hanga pedig eddig nagyon finoman járt...a hang a kuplungtól jöttt ,hát szétszedtük..az lenne a kérdés hogy a külső kosárnak mekkora holtjátéka lehet felfele,és lefele? vagy rakjak bele sűrűbb olajat?
vagy valami elszálhhatott benne...hasonló a hangja ehhez,csak az enyém mégse ennyire zajos

http://youtu.be/FCeqEugxdcw
én ma csak elmentem egyet gurulni...hiába a felénél elkapott az eső...de nagyon jó volt :D pedig csak egy 80-as... :D én csinálnék videót...csak nem tudom hova kéne rakni a a kamerát...nem csinálsz egy körbejárósat?nagyon tetszik a motorod és kíváncsi vagyok rá.. :D
Most jöttem a városból.....(cigiért voltam a kúton) egy fenomenálisat motoroztam....
Kár hogy nem volt órám, meg nem volt fent a kamera...
Ha lesz rá lehetőség a héten szerzek egy spirált, és újítok nektek 1 22 Lovas Dt videót....
Csak azért, mert mentem egy pár DTR-el, és ez messze felülmúlja mindet.....
Ne kenegesd semmivel, én már eljátszottam....
Ideig-óráig....
Gondolom nem örülnél neki, ha 50 km-re a lakástól fújná ki a vizet....
Vegyél bele 1 mm vastagot, ami 0,75-re megy össze egyik fele klingerit, a másik lemez...
Azzal jó lesz!
Ma kiváncsiságból felraktam a gps-t a DT-mre, és 90 fölött volt picivel a mutató amikor a gps-en 103 volt. Csak elfogyott az út előlem
Macrosil nevű tömítő cuccal ke nd át nem biztos hogy így kell leírni de ez a neve egy próbát megér.
felvettelek msn-re
szerintem gányolás ,bár multkor én is ezt csináltam. vedd ki a tömítést ,és valamiféle tömítőanyaggal nagyon vékonyan kend meg a henger-hengerfej tömítőfelületei és szépen rakd össze. lehet jó lesz
budapesten az Andrássy úton, a Jókay téren van egy tömítéskészítő. multkor kérdeztem, azt mondta egy ezresér csinál egy hengerfejtömítést.
hát ez szettben volt..,de szerintem az lesz amire gondolsz:S
És csináltatni szoktak,vagy honnét lehet beszerezni olyat ami jó?! Mert csak ez a hibája,és így nem lehet motorozni..:(
lenyomtam kézzel a berúgókart és jóval nehezebben tudtam vele a főtengelyt átforgatni mint az enyémen. mert nálam majdnem saját sújától leesik a kar... /persze nem azért mert kopott, hanem mert jók a csapágyak /
Postaköltséget állod és akkor oda adom nekem fölösleges.
Az tök jó szerintem, mármint óra szerint. R-esek annyit illik tudni. Valamivel tán 120 felett lehet. :)
nekem elég "nagy" a csuklóm és 5-6 litert eszik meg alattam, igaz az 55 kilómmal repül


Ja amugy GI 135-öt mutatott az óra, és azt akartam kérdezni hogy szerintetek ez jó e egy dt-töl
yamaha dt 80 lc 2-höz keresek hátsó fékpofákat,bal oldali idomot.Email:africa-24@freemail.hu Tel 06703276147
1000ft-ért megcsinálják, kap egy új belsőrészt, csak meg kell legyen minden darabja a méret miatt.
Köszöntem!
Ha a DT-re gondolsz akkor érdekelhet.Mivel van egy simó is az adatlapodon azt hittem azt akarod.Hogyan gondolod mennyibe számolod te a tiedet?Vagy vegyél fel msn-re ott megdumáljuk ha komolyan gondolod..