Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké 10k utánvéttel. Megbeszéltük.
Ha érdekel akkor a részleteket szerintem privátba ( ha nem akarod h mindenki tudja , hol laksz pl )
e-mail címem: szajesz@vipmail.hu
Szia!
10ezer ft utánvétellel .
Én benne vagyok,nekem még kell egy kis idő,még teljese kész lesz a gép,most az utolsó csavarig szét lett szedve,generálozom is,rendbe teszem ne legyen vele gondom!Egyébként tudom merre felé laksz,tényleg nincs messze!
Mennyiért adnád? Érdekelne mert sehol sem találtam.
Mert Mumi este 10 kor felhív, hogy nosza menjünk mán' motorozni
Úúú bocs utólag vettem észre h hátsóra gondolsz
Szóval akkor nekem van, pont 3napja szedtem le. Nekem nem kell
Szió!

Nekem van. Igaz hátsó....Gondolom nem az kell De gondoltam szólok...
Szia!

Köszi a válaszokat. Holnap nem kell egyből kikapnod Még meg akarom mutatni egy motorszerelőnek is, hogy ne vegyek feleslegesen. Hátha nem ez miatt nincs töltés...
Bocsi 2x írta be. Hátsó lábtartó konzol.
Valakinek nincs elfekvőben vagy nem tudja valaki honnan lehet szerezni dt80lábtarkonzolt? Előre is Köszi
Valakinek nincs elfekvőben vagy nem tudja valaki honnan lehet szerezni dt80lábtarkonzolt? Előre is Köszi
Valakinek nincs elfekvőben vagy nem tudja valaki honnan lehet szerezni dt80lábtarkonzolt? Előre is Köszi
Szia!

Tök jó így. Sajnos oldalam szerkesztője nem tud ilyen dobozokat csinálni, html kódban meg nem szórakoztam vele, úgyhogy kicsit átformálódott.

A fő probléma nem ez, hanem hogy hiába állítom a cikk jogosultságát mindenkire, úgy néz ki hogy nagyon nem akarja bejelentkezés nélkül engedni a külső linket.
Mindenesetre az elérhetőség ez, még filózok rajta, hogy tudnám kitenni publikusra:

Power szelep állítás
Hello
Hol tudok venni dt 80 -ba hőgombát?:)
közeg-köteg akart lenni ...késő van na
vagy vársz holnapig,megnézem,ha van a közegen,leszedem,címedre elmegy,ha jó a tiedhez mondasz rá valamit

viszont Minimum vaterás ár feléért adom...azok szerintem drágák

Szia
Itt vagy itt
Itt rámész a motortípus szerinti keresés, beírod a dt-t ugye, és ott lesz a lista elején a szűrő. Egyébként ha tiszta, nincs szétszakadva, akkor elég csak benzinben megmosni, majd befújni vagy beolajozni.
A motorjaim.. hát őket minden motorozás után megtörölgetem, meg karban tartom amit kell egy motoron - és még sose hagytak ott sehol.
Sziasztok!

Hol tudok venni DT-be feszültség szabályzót?
Köszi előre is
Köszi, amúgy a te válaszodban bízom, már csak motorjaidból kiindulva is:) Látzsik hogy karban vannak tartva, meg amúgy is te mindig segítőkész avgy velem szemben amióta látogatom a fórumot.
Légszürő miylen kell bel? vagy az ilyen univerzális? Még meg sem néztem ilyeneket, cska mivel kb 3 évet áltt a motor nem ártana kicserélni.
Bármilyen ami nem tescos. Agip, Castrol, Shell, stb. Nekem GM (Opel gyári olaja) van benne. Ha több pénzed van akkor vehetsz kétütemű motorhoz való váltóolajat (át ne b*sszanak az okos boltosok és keverékolajat adjanak). Ha esetleg ilyet vennél, annak örülnék, mert akkor elmondhatnád, hogy megéri-e az árát olyan tekintetben, hogy több nap állás után összeragad-e a kuplung?
10W40 hajtómű olaj jó lesz a 25-ös dt-be?
Vagy mit javasoltok? Márkát is légyszives, mert akkor holnap vagy holnapután veszek.
Az igen, szólj ha megtaláltad mindenképp:D