Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MUMI! Bocsi, pont zuhanyoztam amikor hívtál. MSN-en dumáljuk meg, mert annyira qrvára féj a fogam, hogy egy szót nem tudok kiejteni a számon
admin(kukac)gpracing.hu
akkor az van...vagy 3

faszán bevásároltattak velem,csak aztán találtam egy rendes itteni tagot,akit azóta is zaklatok az ő bánatára :)
persze így pár ezer ft meglett a power,csak a tartót alakítottam át,és profi LENNE,ha nem szart volna be a nyüves cdi...állás közben
Hy all!A segítségeteket kérném!Van egy yamaha dt 125 Lc2-es 91-es évjáratú motorom ami sajnos beteg!Ha megyek egy normál tempóval elkezd rángatni, mintha kihagyna a gyújtás,azután olyan hangok jönnek ki belőle mint ami darál! Az ereje is csökken de ha elengedem a gázt akkor megszűnik minden hang!Ezek a panaszok mitől lehetnek?Nemrég lett felújítva, már a dugót is megnéztem nem sült be és karc sincs rajta!
Ha arra gondolsz ami a motort és az elektronikás dobozt köti össze az 5 kábeles.
én kerestem,még mindíg keresek-dec óta kb...-
sajnos nemtaláltam meg a motort,de megvan

3 vagy 5 vezetékes van neked?
ha 5 akkor boltolunk,mert az biztosan lesz VALAHOL
Multkor vki mintha CDI-t keresett volna.
Nemtudom, hogy milyet de most találtam egyet vaterán és gondoltam hátha tudok segíteni:
http://auto-motor.vatera.hu/al...
Ha kérhetnék egy email címet akkor elküldeném pdf-ben vagy doc-ban a poweres írásomat, elején van némi elmélet, azt átnézhetnéd, lehet van benne hülyeség. Többi része szerintem jó.
Így van .Részemről is lezárva mindenki maga tudja hogy jó neki.És elnézést ha durván válaszoltam.Az a lényeg hogy eladó.
Azért 10 éve még igen olcsó volt a vizsga. A műszaki pedig helytől függően 5-8 ezer forint. De részemről lezárva, mindenki a saját útját járja
+a műszaki+vizsgázzak le nagymotorra az már sok.Különben 10 éve hajtom az ehez hasonló motorokat még soha egy rendőr se kötözködött velem,pedig bejártam az egész megyét ...
A kötelező majdnem ugyanannyi mint egy robeszra.
Az átírás meg cakkumpuder 30 ropi.
Ha egyszer megbüntet a yard az is annyi.
Ha többször, akkor meg már olcsóbb a rendszámos...szerintem.
Ha kész lesz a motor motorozhatnánk egyet barcikától kb 20percre lakok a környéken meg nem nagyon van márkatárs.
Csak ma Yamaha DT 80 hibátlan lendkerék (forgórész) ki, hogy hívja.... gyújtáscucc... :)

3500 Ft akármerre néztem mindenhol 5000-6000 Ft között mozgott akinek szüksége van rá... és még ma ír ennyiért megkapja (KÉPEKET TUDOK KÜLDENI)

Elérhetőség :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN címem is)
Mert meguntam.És hidd el nem veszek kisebbet ezután se sőt .
Megtetszettek a "nagy " robogók.......
Akkor miért eladó?
Szerintem rosszul.Minek a plusz költség ha így is lehet használni?
Nekem bőven elég egyenlőre a kicsi DT.
2 személlyel is tudja a 90-es utazót, az meg nekem bőven elég.
Annál is meg lehet halni.
Kimotorozni?
Az mit is jelent?
Szerintem sokan nincsenek tisztában ennek jelentésével.
Ha kevés a gyorsulási G, akkor már ki van motorozva egy motor?
Oldalirányban is hat G, viszont azt már nehéz kimotorozni egy motorban, és ott jön meg inkább az adrenalin.
Bár Anyucival nehéz fektetni..... ,mert rizsázik....

Amúgy meg így szezon végére jól felszaladtak a papír nélküli DT-k árai....
Sok sikert az eladásukhoz....
Nyugodt szívvel ülnék fel egy hayabusára is ha most itt állna, pedig DT-n kívül mást még nem vezettem, egy dolog a fontos, tudni kell hol a határ.
Ismerek olyat, aki semmi után GSXR 600 K7.
2x törte még csak, de él.
Mikuni TM28 a gyári. Ha sehol nem folyik a benzin, akkor nem lehet benzinszag. Mennyi az a sok? 100-on 5-6 teljesen normális.
Kéne a rendszám utcára, vagy rosszul gondolom?
A vége megint lemaradt... :( :) :

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Yamaha DT 80 Alkatrészek Eladóak !

Link:

http://racing-bazar.hu/motorke...

+ Cross bukó & szemüveg

Link:

http://racing-bazar.hu/motorke...

ELÉRHETŐS
Valaki nem tudja hogy a dt-n (125 dt r ) milyen mikuni karburátor van, és hanyas főfúvóka kell bele mert az enyémbe 210-es van és elég sokat eszik meg sokszor lehet érezni a benzinszagot pedig nem is folyik sehol a benzin.?